Вартовник Валентина Олександрівна

Посада - доцент
Відзнаки та нагороди - заслужений працівник культури України
 
Викладає дисципліни:
• Теорія і методика викладання українського народного танцю;
• Теорія та методика викладання народно-сценічного танцю;
• Мистецтво балетмейстера;
• ПХМ.
 
Відзнаки та нагороди: Знак «Відмінник освіти України» (1991р.), почесне звання «Ветеран праці» (2015р.);, почесна грамота Верховної Ради України за особливі заслуги перед народом (2018р.), почесна відзнака Міністерства культури і мистецтв України “За багаторічну плідну працю в галузі культури” (2005 р.), відзнака Міністерства освіти і науки України нагрудний знак «Софія Русова» (2009р.), почесні грамоти Міністерства освіти України (2007р., 2009р.), почесні грамоти та Подяки Львівської облдержадміністрації (2008, 2013, 2014, 2015 рр.), грамоти управління освіти Львівської міської ради (2008р., 2013р.), подяка міського голови «За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток освітньої та культурної галузей м. Львова та з нагоди 55-річчя від дня народження» (2010р.), медаль міського голови (2015 р.); золота медаль від міського голови «Князь Лев» (2018р.), подяки Міністерства освіти і науки України Українського державного центру позашкільної освіти (2015р., 2016р.).

Освіта:
• Краснодарський державний інститут культури (спеціальність культурно-освітня робота).
 
Етапи роботи в університеті:
• 2014р. доцент кафедри кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК.
 
Наукова діяльність:
• тема дисертації:
• напрямки наукових досліджень:
 
Хореограф, методист вищої категорії, член Національної спілки хореографів України, переможець проекту «Успішний педагог 2017», голова методоб’єднання хореографів Львівщини, засновник (1993 р.), керівник та головний балетмейстер-постановник школи народного танцю та Народного художнього колективу ансамблю танцю «Серпанок» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Педагогічний стаж роботи – 45 років.

Організовує та проводить систематично семінари, методоб’єднання та конференції хореографічного спрямування. В квітні 2017 р. провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Система навчального процесу в освітній галузі: тенденції розвитку хореографічного мистецтва на сучасному етапі» та семінар-практикум для викладачів-хореографів, в якому взяли участь викладачі та студенти кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК, викладачі та студенти Львівського коледжу культури і мистецтв та педагоги та учні школи народного танцю «Серпанок». Учасниками конференції та семінару-практикуму хореографи з 19 областей України.

Під керівництвом Вартовник В.О. студенти кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК неодноразово брали участь у концертних виступах: концерт з нагоди 70-річчя ЛДУФК, відкриття Міжнародного чемпіонату з важкої атлетики у Львові, концерт-вітання до Міжнародного дня туризму тощо.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ