Линець Михайло Михайлович

Вчене звання -
професор

Викладає навчальні дисципліни:
Загальна теорія і методика підготовки спортсменів;
Теорія і методика спорту вищих досягнень;
Професійний спорт.

Освіта:
• Львівський державний інститут фізичної культури (спеціальність викладач фізичної культури і спорту), 1970 р.

Етапи роботи в Університеті:
• 1971-1983 рр. - старший викладача кафедри теорії і методики, історії та організації фізичної культури і спорту;
• 1980 р. - захист кандидатської дисертації;
• 1983 р. - доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання;
• 1988-1994 рр. - декан тренерського факультету;
• 1994 р. - завідувач кафедри теорії і методики підготовки спортсменів, яку у подальшому реформовано в кафедру теоретико-методичних основ спорту;
• 2007 р. - проректор з науки та зовнішніх зв’язків;
• 2014 р.-по теперішній час - професор кафедри.

Наукова діяльність:
• тема дисертації:
• напрямки наукових досліджень:

Засновник наукової школи з проблем диференційованої фізичної підготовки спортсменів, керівник теми 2.7 Зведеного плану НДР на 2011 – 2015рр. Підготував 6-ть кандидатів наук: Петришин Ю. В., Яремко М. О., Передерій А. В., Базильчук О. В., Чичкан О. А., Андрес А. С.
Заступник головного редактора Збірника наукових праць в галузі фізичне виховання, спорт і здоров'я людини «Молода спортивна наука України» та наукового журналу «Фізична активність, здоров'я і спорт», член редакційної колегії Збірника наукових статей ЛДУФК «Здоровий спосіб життя».

Наукові праці