Курах Олена

Народилась 12 липня 1988 року в м. Бориславі, Львівської області.
Навчалася у середній школі № 21 м. Львова. Після закінчення 9 класів у 2003 році вступила до Львівського професійного ліцею  на продавця-контролера, паралельно навчалась на заочному відділенні  Міжрегіональної академії управлінням персоналу.
У 2007 році вступила  на факультет здоров’я людини і туризму Львівського державного  університету фізичної культури.


Іваничак Христина

Народилася я 4 квітня 1991 року у Львові.
Вже з 2 років ходила на народні танці та малювання.
З 1998 навчалася у середній загальноосвітній школі №96. Пригадую від першого класу до старшої школи у мене вільного часу майже не було, може й через це я ніколи не була відмінницею, вчилася на «добре».

У 3 роки мене записали на художню гімнастику за власним бажанням (дуже вже мені подобались дівчатка які вміли з тими ногами бозна що витворяти, та й зал знаходився  перед самими вікнами). Через особисті обставини я покинула спорт у 13 років з досягненням 1 дорослий розряд.

У шкільні роки також займалася плаванням, бальними , естрадними, сучасними танцями.
У 2001 році мене прийняли у музичну школу №5 на спеціальність фортепіано зразу у 2 клас. Вчилася я відмінно, брала участь у різноманітних виступах і конкурсах як по спеціальності так і співаючи в хорі. Атестат отримала у 2007 році з безліччю похвальних грамот. Із великим задоволенням граю по сьогодні і навіть трошки складаю музику .

У 2008 році закінчила  школу.
Через досить таки спортивний спосіб життя у 2008 вирішила вступити у Львівський Державний  Університет Фізичної Культури. На той час сильною спортсменкою я вже не була,та й вічні проблеми зі спиною у батька мене підштовхнули вступити саме на факультет здоров’я людини.

Вчитись подобається, бо спеціальність цікава. У вільний  від навчання час люблю грати  на улюбленому інструменті, щось цікаве почитати. Також намагаюсь себе розвивати всебічно, як мама говорить :«Добре все вміти, але нічого не робити». Та я все ж надіюсь ,що володітиму своєю спеціальністю настільки добре, що в майбутньому зможу працювати з самим Козявкіним В.І. 

Гасюк Софія

Народилася 17 листопада 1992 року у м. Львові . Закінчила Львівську СШ  № 53  з поглибленим вивченням англійської  мови. У 2009 році вступила до Львівського державного університету фізичної  культури на факультет "Здоров'я людини і туризму"
Вільно володію англійською мовою.  Люблю подорожувати, слухати музику, читати.

Гуменюк Андрій

Народився 18 грудня 1990 року у м. Львові.
Закінчив середню спеціалізовану школу №37 м. Львова. У 2007 році вступив до Львівського державного університету фізичної культури на факультет здоров'я людини і туризму, де зараз і навчаюся.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ