1грудня 2011 року для слухачів Університету третього віку, під керівництвом старшого викладача кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури Лідії Тимошенко, відбулося практичне заняття з дисципліни «Оздоровчий туризм». Їхній маршрут пролягав до цілющого джерела в селі Раковець, неподалік Львова.

Елемент ще використовує застарілий SRC формат Contao 2. Ви зробили оновлення бази даних?

17 грудня 2011 року для слухачів Університету третього віку Лідія Олексіївна Тимошенко організувала поїдку до історичної печери часів монголо-татарської навали в селі Страдч на Жовківщині. Маршрут, сповнений дивовижної енергетики, пролягав сосновим лісом. Усі учасники походу відчули неабиякий прилив сил та поліпшення настрою.