Семінар для переможців конкурсу проектів ERASMUS+: Розвиток потенціалу вищої освіти щодо особливостей впровадження та управління коштами гранту

Учасники семінаруЛьвівський державний університет фізичної культури у складі потужної команди партнерів з України, Литви, Латвії, Польщі та Фінляндії став переможцем у конкурсі проектів з розвитку потенціалу вищої освіти.

Проект Innovative Rehabilitation Education - Introduction of new master degree programs in Ukraine (REHAB)/ Інноваційна реабілітаційна освіта - впровадження нових магістерських програм в Україні : 598938-EPP-1-2018-1-LV-EPPKA2-CBHE-JP потрапив у число 6-ти переможців України з понад 100 поданих проектів. Це велика честь і відповідальність!

Представники чотирьох ВНЗ України – партнерів представляли проект на семінарі для переможців конкурсу 2018 р. проектів Еразмус+: Розвиток потенціалу вищої освіти щодо особливостей впровадження та управління коштами гранту, що відбудеться в рамках Інформаційного тижня Програми Еразмус+ 6 листопада 2018 р.

Робоче засіданняПід час семінару з вітальним словом виступили:

• Фредерік КУНЕ, перший секретар, Керівник відділу регіонального та місцевого розвитку, соціальної політики, культури та громадянського суспільства, Представництво Європейського Союзу в Україні;
  • Олег ШАРОВ, Генеральний директор Директорату вищої освіти і освіти дорослих, Міністерство освіти і науки України;
  • Андрій КРАВЧЕНКО, начальник відділу міжнародного співробітництва, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Під час семінару обговорювалися актуальні аспекти реалізації проектів з розвитку потенціалу: правила використання гранту, особливості управління та бухгалтерського обліку для українських університетів, питання реєстрації, моніторингу, розповсюдження інформації щодо проекту та візуалізації, особливостей національного законодавства.

доц. каф. ФТ та ЕТ, канд. фіз. вих. і с.Тимрук-Скоропад Катерина Анатоліївна

07.11.2018

This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein

Go back