Презентація проекту ERASMUS+ «REHAB: інноваційна реабілітаційна освіта - впровадження нових магістерських програм в Україні» у Вроцлавській академії фізичного виховання

В рамках в рамках програми академічної мобільності ERASMUS+ відбулось стажування працівників ЛДУФК у Вроцлавській академії фізичного виховання (Польща), керівника відділу міжнародних відносин Лілії Бедрій-Ферцак доц. кафедри фізичної терапії та ерготерапії Катерини Тимрук-Скоропад та Любов Ціж. Окрім насиченої програми стажування, викладачі представили доповідь з презентацією проекту Еразмус+ «REHAB: Інноваційна реабілітаційна освіта - впровадження нових магістерських програм в Україні», де ЛДУФК є одним із партнерів, для адміністрації, викладачів та студентів напрямку підготовки фізична терапія та напрямку підготовки ерготерапія Вроцлавської академії фізичного виховання. Було приємно представити основні положення, мету, заплановані результати проекту. Це викликало зацікавлення та обговорення можливих шляхів співпраці у рамках програм ЄС Еразмус+.

This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained there in.

Go back