Відгуки студентів магістратури факультету ФТ та ЕТ про Зимову Школу проєкту REHAB

Зимова школа фізичної терапії, яка проходила у НУФВСУ за підтримки національного офісу Erasmus + в Україні, в ході цієї діяльності, провідні фахівці з фізичної терапії Латвії, Литви, Фінляндії, Польщі і EUFAPA проводили лекції та майстер класи протягом тижня для викладачів та студентів з університетів-партнерів.

Відвідавши заходи лекційної та практичної спрямованості, ми вдосконалили особисті знання та навики у сфері клінічного мислення (спікер – Майя Кангасперко, Фінляндія). Значна увага приділялась науково-доказовій медицині як основі діяльності фізичного терапевта.  Для ознайомлення із даними темами нашій увазі був представлений  майстер клас щодо ведення пацієнтів з ураженнями опорно-рухового апарату. Кшиштоф Дудзіньскі (спікер із Польщі), котрий вів даний семінар, демонстрував та детально описував свої дії при обстеженні хворих із різноманітними порушеннями, що дало нам змогу перейняти досвід іноземного колеги та в подальшому використовувати ці знання у своїй практичній діяльності.

При представленні подальшого матеріалу особливо запам’ятались практичні навички з адаптованої фізичної активності, із котрими нас ознайомлював спікер із Латвії Мартін Кампа.  Окрім того, теоретичним досвідом люб’язно ділилися доповідачі із Литви – Вілма Дудоньєне, Латвії – Айя Клявіна, Фінляндії – Енджі Квок.

Акумульовані знання та навички, здобуті на конференції були представлені студентам ЛДУФК. У процесі обговорення та наочної демонстрації результатів події, слухачі були зацікавлені та активно брали участь у дискусії. Презентацію можна переглянути на сайті за цим посиланням.  

Отримані знання сприятимуть становленню компетентного та обізнаного фахівця, який зможе застосовувати отриманий досвід на практиці та поширювати його серед своїх колег, тим самим підвищуючи рівень професійної підготовленості фізичних терапевтів.

Матеріал підготував: магістрант 5-го курсу А.Мотрук

«This project has been funded with support from the European Commission. This publication [communication] reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein».

Go back