Володимир Рихаль отримав чергову Подяку за високоефективну волонтерську діяльність

Старший викладач кафедри теорії та методики фізичної культури (завідувач – професорка, докторка наук з фізичного виховання і спорту Іванна Боднар) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор філософії, майстер спорту з кікбоксингу Володимир Рихаль, який є президентом ГО «УАД–СК» Ролекс плюс», отримав чергову, уже шосту за ліком Подяку впродовж повномасштабної війни з рашистськими окупантами, за свідому громадянську позицію, високоефективну волонтерську допомогу, відданість і дієву підтримку ЗСУ та українського народу!

Ректорат та увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського вітають Володимира Ігоровича з відзнаками й у свою чергу дякують йому та ГО «УАД–СК» Ролекс плюс» за громадянську позицію й бажають міцного здоров’я та нових успіхів у подальших волонтерських діяннях на благо нашої Неньки України та якомога швидшої, а головне, повної перемоги українського народу на чолі з ЗСУ над клятими москалями-путіністами!

Слава Україні! Героям Слава!
Все буде Україна!