У церкві Різдва Пресвятої Богородиці 20-го вересня відбудеться науковий семінар «Іван Боберський: життя присвячене Україні»

У середу, 20-го вересня 2023 року, в приміщенні актової зали церкви Різдва Пресвятої Богородиці (Львів, майдан святого Івана Павла ІІ папи Римського, 1) відбудеться науковий семінар «Іван Боберський: життя присвячене Україні» (до 150-річчя від дня народження). Початок заходу – о 16:00.

Лектор – доктор історичних наук, професор, доцент кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Сова.

Модератор – настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Орест Фредина.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

▶ Вступне слово (настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Орест Фредина).

▶ Вступне слово (завідувач музейного відділу Львівського обласного Будинку учителя Віра Романчак).

▶ «Іван Боберський та національно-патріотичне виховання української молоді» (засновник Дитячого центру туризму, спорту та екскурсій МЖК-1 Микола Кушнір).

▶ «Іван Боберський: український націєтворець» (доктор історичних наук, професор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Сова).

▶ Перегляд документального фільму 1912 року про VI Всесокільський злет у Празі.

▶ Обговорення.