Футболісти «Руху» у грі 8-го туру УПЛ-2023/2024 на «Арені Львів» зіграли внічию із «Шахтарем»

У восьмому турі чемпіонату України з футболу серед клубів УПЛ сезону-2023/2024 львівський «Рух», в складі якого грає низка студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренерський штаб сформовано повністю з випускників нашого вишу, на полі «Арени Львів» приймав донецький «Шахтар» – чинного чемпіона та одноосібного лідера поточного сезону. У підсумку цікавий поєдинок завершився бойовою нічиєю з рахунком 1:1.

«Рух» (Львів) – «Шахтар» (Донецьк) – 1:1 (0:1)

23 вересня. Львів. Стадіон «Арена Львів». Початок – 19:00

Арбітр – Віталій Романов (Дніпро)

Асистенти арбітра: Максим Чертоляс (Херсон), Олександр Жуков (Харків).

Четвертий арбітр – Сергій Задиран (Київська обл.).

Арбітр ВАА – Ярослав Козик (Мукачево).

Асистент арбітра ВВА – Денис Марченко (Чернігів).

Спостерігач арбітражу – Сергій Дзюба (Хмельницький).

Делегат УАФ – Сергій Задорожняк (Чернівці).

«РУХ»: Ледвій, Роман, Дідик, Слюбик, Сич, Едсон (Плюман, 52), Таллес (О. Федор, 65), Пастух, Квасниця (Руніч, 76), Соломон, (Теслюк, 65), Климчук.

Головний тренер – Віталій Пономарьов.

«ШАХТАР»: Різник, Гочолеішвілі, Козік, Ракіцький, Азаров, Степаненко, Бондаренко (Конопля, 70), Судаков (Назарина, 70), Зубков (Сікан, 82), Криськів (Кастілло, 82), Келсі (Міроші, 22).

Головний тренер – Патрік-Йоханнес ван Леувен.

Голи: Слюбик (87) – Судаков (17).

Попередження: Едсон (48), Климчук (64) – Степаненко (67), Різник (87), Кастілло (90+2).

Вилучення: Ракіцький (21, груба гра).

У восьмому турі УПЛ сезону-2023/2024 «Рух» вдома приймав лідера чемпіонату – «Шахтар». Саме гірники створили перший небезпечний момент, коли Криськів змістився з лівого флангу та пробив з лінії штрафного майданчику, але м’яч пролетів повз ворота. Однак згодом спочатку уже Пастух розвернувся поблизу штрафного майданчика та пробив у поперечку, а вже за мить Слюбик перехопив м’яча і вдарив здалеку, але його удар виявився неточним – круглий пройшов у лічених сантиметрах від хрестовини каркасу воріт гостей.

Проте гол забили «гірники»: Судаков опинився на самоті у штрафному майданчику «жовто-чорних» і пробив у дальній кут воріт, відкривши рахунок у матчі – 0:1. Та за кілька хвилин Ракіцький грубо зіграв проти Квасниці і після підказки ВАР суддя вилучив захисника «Шахтаря».

Одразу після цього «рухівці» забили, але гол Пастуха не зарахували через офсайд. Наприкінці першого тайму Сич впритул розстрілював ворота «Шахтаря», однак влучив у голкіпера донецької команди. Також у гру вступив і Ледвій – він врятував «Рух» від другого пропущеного голу. На перерву суперники пішли за мінімальної переваги в рахунку гостей – 0:1.

У другому таймі «жовто-чорні» намагались скористатись кількісною перевагою і відігратись. Хорошу нагоду мав Плюман, але з його пострілом із середньої дистанції впорався воротар «гірників» Різник. А в наступному епізоді блискуче зіграв уже голкіпер «Руху» Ледвій, який парирував удар Бондаренка.

Також хорошу нагоду відзначитись мав Теслюк, якого Плюман вивів на ударну позицію, але нападнику «Руху» не вистачило точності. Тоді як Слюбик шаленим дальнім пострілом прямісінько у ліву від Різника «дев’ятку» на 88-й хвилині зрівняв рахунок у матчі. В підсумку, нічия 1:1 і «Рух» вдома відбирає очки у діючого чемпіона та лідера поточного сезону УПЛ-2023/2024.

Додамо, щ наступна гра для «жовто-чорних» – у Кубку України проти «Олександрії» у вівторок, 26-го вересня. Протистояння 1/8 фіналу між командами Віталія Пономарьова і Руслана Ротаня за путівку у чвертьфінальну стадію турніру відбудеться на полі стадіону імені Богдана Маркевича у Винниках і розпочнеться о 15:00.

ФУТБОЛ. УПЛ2023/2024. РОЗКЛАД МАТЧІВ 8го ТУРУ

22 вересня (п’ятниця)

«Оболонь» (Київ) – «Верес» (Рівне) – 0:0
17:00. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена»

«Олександрія» – «Чорноморець» (Одеса) – 1:5 (0:4)
19:00. Олександрія. Стадіон КСК «Ніка»
Голи: Кравченко (72) – Єрмаков (11), Штогрін (18), Кузик (30), Бойчук (45+2), Хадіда Гай (76).

23 вересня (субота)

ЛНЗ (Черкаси) – «Динамо» (Київ) – 2:4 (0:1)
13:00. Черкаси. Стадіон «Черкаси-Арена»
Голи: Бойко (61, пен.), Наумець (90+1) – Бражко (3), Ярмоленко (73), Буяльський (77, пен.), Волошин (90+3).

«Полісся» (Житомир) – «Минай» – 2:1 (0:1)
15:00. Житомир. Центральний міський стадіон «Полісся»
Голи: Смоляков (68), Мустафаєв (83) – Твердохліб (39).

«Ворскла» (Полтава) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 1:4 (1:2)
17:00. Полтава. Стадіон «Ворскла» імені Олексія Бутовського
Голи: Челядін (18) – Задерака (31), Кожушко (36, 51), Нябейе Дібанго Джуніор Іван (82).

19:00. Львів. Стадіон «Арена Львів»
Голи: Слюбик (88) – Судаков (17).