Віталій Роман та Ілля Квасниця у складі молодіжної збірної України з футболу готуються до матчів відбору на Євро-2025 (U-21) проти Люксембурга і Англії

У понеділок, 9-го жовтня, молодіжна збірна України з футболу розпочала підготовку до двох поєдинків відбірної кампанії чемпіонату Європи 2025 року серед команд вікової категорії U-21. До табору «синьо-жовтих» запрошено й захисника Віталія Романа і півзахисника Іллю Квасницю – студентів третього курсу кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, які навчаються на факультетах фізичної культури і спорту та туризму відповідно, а на клубному рівні грають за львівський «Рух».

Свої найближчі поєдинки у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) молодіжна збірна України з футболу проведе проти Люксембургу та Англії. Головний тренер «синьо-жовтих», іспанський фахівець Унаї Мельгоса викликав до розташування команди 24-х футболістів.

Нагадаємо, відбір чемпіонату Європи-2025 молодіжна збірна України (гравці 2002 року народження й молодші) розпочала 12-го вересня перемогою в номінально домашньому матчі, що відбувся в словацькому Попраді, над командою одноліток з Північної Ірландії з магамальним рахунком 1:0. Приємно, що переможний гол у ворота британців на 70-й хвилині зустрічі провів студент нашого закладу вищої освіти Віталій Роман. Зазначимо, що він вийшов у стартовому складі і відіграв увесь матч. Натомість Ілля Квасниця розпочав гру з лави запасних, а на заміну вийшов на 58-й хвилині й так само, як і Роман, взяв участь в результативній атаці нашої команди.

Також у групі «F», окрім цих двох збірних, виступають Англія, Сербія, Азербайджан та Люксембург. Щодо найближчого матчу підопічних Унаї Мельгоси, то виїзна гра з люксембуржцями відбудеться у четвер, 12-го жовтня, в другому за населенням місті Великого Герцогства Люксембург, Еш-сюр-Альзетті, на арені імені Еміля Майріша й розпочнеться о 19:30 за місцевим часом (о 20:30 за київським).

Домашній поєдинок з англійськими однолітками «синьо-жовті» проведуть у понеділок, 16-го жовтня, в словацьких Кошицях на стадіоні «Кошицька футболова арена». Початок зустрічі – о 18:30 за місцевим часом (о 19:30 за київським).

СКЛАД МОЛОДІЖНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ:

Воротарі: Руслан Нещерет («Динамо» Київ), Яків Кінарейкін («Дніпро-1» Дніпро), Кіріл Фесюн («Колос» Ковалівка);

Захисники: Костянтин Вівчаренко («Динамо» Київ), Антон Боль, Арсеній Батагов (обидва – «Зоря» Луганськ), Мар’ян Фарина («Металіст 1925» Харків), Даніл Скорко («Олександрія»), Артем Смоляков («Полісся» Житомир), Віталій Роман, Роман Дідик (обидва – «Рух» Львів), Володимир Салюк («Чорноморець» Одеса);

Півзахисники: Єгор Ярмолюк («Брентфорд», Англія), Володимир Бражко, Назар Волошин (обидва – «Динамо» Київ), Валентин Рубчинський («Дніпро-1» Дніпро), Олександр Яцик («Зоря» Луганськ), Ілля Квасниця («Рух» Львів), Максим Кучерявий («Сент-Джонстон», Шотландія), Максим Брагару («Чорноморець» Одеса), Олег Очеретько («Шахтар» Донецьк);

Нападники: Єгор Гунічев («Минай»), Ігор Краснопір («Оболонь» Київ), Богдан В’юнник («Шахтар» Донецьк).

ФУТБОЛ. ЄВРО2025 (U21). КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ТУРНІР. ГРУПА «F»

РЕЗУЛЬТАТИ ЗІГРАНИХ МАТЧІВ

7 вересня 2023 року
Північна Ірландія – Люксембург – 0:1