Викладачі ЛДУФК провели профорієнтаційну роботу в навчальних закладах загальної середньої освіти Самбірського району (Фото)

Викладачі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а саме, доцент кафедри інформатики та кінезіології Анатолій Павленчик, доцент кафедри економіки та менеджменту Вікторія Гуцуляк і старший викладач кафедри туризму Павло Кучер 2-го листопада поточного року провели профорієнтаційну роботу з учнями навчальних закладів загальної середньої освіти Самбірського району Львівської області.

Доцент кафедри інформатики та кінезіології, кандидат економічних наук Анатолій Павленчик, доцент кафедри економіки та менеджменту, кандидат економічних наук Вікторія Гуцуляк і старший викладач кафедри туризму, кандидат географічних наук Павло Кучер зустрілися з учнями чотирьох навчальних закладів загальної середньої освіти Самбірського району Львівської області, а саме:

▶ Самбірського ліцею «Престиж» (м. Самбір);

▶ Самбірського Ліцею імені Андрія Чайковського (м. Самбір);

▶ Новокалинівського ліцею (м. Новий Калинів, Самбірський район);

▶ Рудківської СЗШ І–ІІІ ступенів імені Володимира Жеребного (м. Рудки, Самбірський район).

На зустрічі викладачі ЛДУФК імені Івана Боберського ознайомили потенційних абітурієнтів із спеціальностями, за якими вони можуть продовжити своє навчання в нашому закладі вищої освіти, а також максимально вичерпно, з детальним роз’ясненнями найрізноманітніших нюансів, відповіли на їхні запитання, яких загалом було чимало.

По завершенні зустрічі учні й вчителі навчальних закладів загальної середньої освіти Самбірського району Львівської області щиро дякували викладачам ЛДУФК імені Івана Боберського за візит і подану інформацію.

Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!
Все буде Україна!