Команда ЛДУФК імені Івана Боберського сьогодні стартує в Кубку України-2023 з футболу серед жіночих студентських команд закладів вищої освіти

Сьогодні, 20-го листопада, у Львові на затишному стадіоні «Школяр» (вулиця Вахнянина,1) відбудуться перші матчі розіграшу Кубка України з футболу 2023 року серед жіночих студентських команд. За почесний трофей вестимуть боротьбу вісім команд закладів вищої освіти, серед них й Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського. Переможця та призера визначаться в середу, 22-го листопада.

Організаторами Кубку України з футболу 2023 року серед жіночих студентських команд закладів вищої освіти, що триватиме три дні, впродовж яких кожна з восьми команд зіграє по чотири матчі, є Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнська футбольна асоціація студентів та Ураїнська асоціація футболу.

За почесний трофей вестимуть боротьбу вісім команд, а саме:

ЛДУФК (м. Львів) – Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського

«Львівська політехніка» (м. Львів) – Національний університет «Львівська політехніка»

СумДУ (м. Суми) – Сумський державний університет

«НУБіП України» (м. Київ) – Національний університет біоресурсів і природокористування України

КНУ (м. Київ) – Київський національний університет імені Тараса Шевченка

ВНУ (м. Луцьк) – Волинський національний університет імені Лесі Українки

УДПУ (м. Умань) – Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

НУ ПП (м. Полтава) – Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

На попередньому етапі команди розподілено на дві групи – по чотири в кожному квартеті.

Склад групи «А» –
КНУ, ЛДУФК, СумДУ, ВНУ

Склад групи «Б» –
УДПУ, НУБіПУ, «Львівська політехніка», НУ ПП

У перші два дні в межах кожної групи буде зіграно турнір в одне коло. У третій, заключний день змагань переможці груп в очному протистоянні визначать володаря Кубка України. Команди, що посядуть в квартетах другу позицію, зіграють між собою матч за підсумкове третє місце. А команди, що займуть у групах третє і четверте місця, у втішних іграх боротимуться за п’яте – шосте та сьоме – восьме місця відповідно.

Зазначимо, що в разі нічиєї в ігровий час у стикових іграх, переможця визначатимуть в післяматчевих серіях пенальті.

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

ГРУПОВИЙ ЕТАП

1-й тур
20 листопада (понеділок)