Проєкт «Самодіагностика раку молочної залози у молодих українок»

Поданий нами спільно проєкт «Самодіагностика раку молочної залози у молодих українок» отримав найвищі бали (3 місце у загальному рейтингу 82 заявок, див. посилання) і отримав можливість реалізації.

Українськими партнерами у проєкті виступають Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (координатор – проф. Юрій Бріскін), Житомирський державний університет імені Івана Франка (координатор – проф. Тамара Кутек), Харківська державна академія фізичної культури (координатор – проф. Катерина Мулик), Херсонський державний університет (координатор – доц. Юрій Грабовський) та Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія (координатор – проф. Тетяна Одинець).

Результатом реалізації проєкту має стати зменшення кількості випадків пізнього виявлення раку молочної залози шляхом навчання населення України, студенток та персоналу університету самодослідженню грудей.

Проєкт передбачає отримання кожним університетом спеціального навчального обладнання найкращих світових виробників і друкованих навчальних матеріалів та проведення навчання студентів та викладачів методам самодослідження молочної залози, а також проведення у квітні 2021 р. Академічного дня боротьби з раком молочної залози на базі кожного з університетів – Партнерів проєкту.

Загалом у проекті безпосередньо візьме участь 950 осіб, а опосередковано очікується близько 10 000 учасників – студентів, викладачів та місцевих мешканців.

[згорнути]