Квартет боксерів ЛДУФК у складі збірної України сьогодні стартує на турнірі класу «А» в угорському Дебрецені

Сьогодні, 16-го січня 2024 року, національна збірна України з боксу (чоловіки і жінки) в угорському місті Дебрецен розпочинає свої виступи на традиційному, уже 68-му за ліком Міжнародному турнірі серед еліти класу «А» Istvan Bocskai Memorial – 2024. У складі «синьо-жовтої» дружини й четверо представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – студентка другого курсу Анастасія Саранюк (вагова категорія до 70 кг), магістрант другого року навчання Дмитро Куля (до 75 кг) та випускники Андрій Тишковець (до 48 кг) і Олександр Гриців (понад 92 кг).

Міжнародний турнір серед еліти класу «А» Istvan Bocskai Memorial традиційно є одним зі стартових змагань нового року в європейському боксерському календарі, а також одним із найстаріших безперервних міжнародних змагань майстрів шкіряної рукавички у світі.

Склад національної збірної України, чоловічу команду якої на посаді головного тренера очолює один з найвідоміших випускників кафедри фехтування, боксу і національних одноборств (завідувачка – доцент Зоряна Семеряк) нашого університету, заслужений тренер України, 65-річний Дмитро Сосновський, для виступів на престижному турнірі у Дебрецені визначився за підсумками тренувального збору в Олімпійському навчально-спортивному центрі Конча-Заспа.

СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З БОКСУ:

Чоловіки: Андрій Тишковець (до 48 кг), Олег Чулячеєв (до 57 кг), Руслан Цикало (до 60 кг), Данило Заморило (до 63,5 кг), Ельвін Алієв (до 67 кг), Ігор Христосов (до 67 кг), Юрій Захарєєв (до 71 кг), Дмитро Куля (до 71 кг), Павло Іллюша (до 75 кг), Максим Кофан (до 80 кг), Данило Жасан (до 86 кг), Аркадій Карцан (до 92 кг) Дмитро Ловчинський (понад 92 кг), Олександр Гриців (понад 92 кг);

Жінки: Ольга Шалімова (до 48 кг), Тетяна Коб (до 50 кг), Ярослава Маринчук (до 50 кг), Анастасія Ковальчук (до 54 кг), Ангеліна Лахно (до 57 кг), Анна Охрей (до 60 кг), Юлія Філіппова (до 63 кг), Анастасія Черноколенко (до 66 кг), Анастасія Саранюк (до 70 кг), Кароліна Махно (до 75 кг), Ірина Луцак (до 81 кг), Марія Ловчинська (понад 81 кг).

Додамо, що турнір в Дебрецені, який завершиться чоловічими фіналами у суботу, 20-го січня, є одним із важливих етапів підготовки до ліцензійних турнірів та ХХХІІІ літніх Олімпійських ігор-2024, які влітку нинішнього року прийматиме столиця Франції Париж. Нагадаємо, наразі в України у боксі є тільки одна ліцензія. Її у ваговій категорії до 80 кг завоював срібний призер Токіо-2020 Олександр Хижняк.