Вийшла у світ нова книга професора Олега Полянського «Російсько-українські війни ХІІ–ХХІ століть: історичний вимір»

Побачила світ монографія професора, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського «Російсько-українські війни ХІІ–ХХІ століть: історичний вимір. – Львів, 2023. – 308 с.».

У книзі розглянуто витоки російсько-українського протистояння у ХІІ–XIV ст., причини та наслідки російської агресії проти України упродовж XV–ХХ ст., показано перманентний збройний опір українців московській інвазії та їх боротьбу з російською експансією у політико-ідеологічній та культурно-освітній сферах.

Особливий акцент зроблено на особливостях російсько-української війни у 2014–2023 роках.