Сьогодні, 13-го лютого 2024 року, поважний, 80-літній ювілей святкує професор кафедри теорії спорту та фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Почесний професор нашого вишу, кандидат педагогічних наук, член Олімпійської академії України, засновник наукової школи з проблем диференційованої фізичної підготовки спортсменів, автор / співавтор понад 150-ти наукових і методичних праць, професор Линець Михайло Михайлович – один з провідних фахівців галузі в Україні, який уже понад півстоліття працює в нашому закладі вищої освіти!
Шановний Михайле Михайловичу, з нагоди Вашого Поважного ювілею, Ректорат та увесь колектив нашого університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну педагогічно-викладацьку діяльність і наукову роботу та вагомий особистий внесок у розбудову й розвиток нашого закладу вищої освіти та підготовку молодих кадрів галузі фізичної культури і спорту нашої держави.
Поступивши на навчання у 1966 році на заочний факультет Львівського державного, тоді ще інституту фізичної культури, та отримавши у 1970 році диплом про вищу освіту, Ви з 1971 року й до нині працюєте у нашому виші. За понад півстоліття Ви пройшли шлях від викладача кафедри теорії, методики, історії і організації фізичної культури до професора кафедри теорії спорту та фізичної культури, а в період 1994–2006 рр. на посаді завідувача очолювали кафедру теорії і методики олімпійського і професійного спорту. По завершенні навчання в аспірантурі, успішно захистили кандидатську дисертацію і в 1980 році Вам було присвоєно наукову ступінь кандидата педагогічних наук. Згодом, у 1983 році Ви отримали вчене звання доцента, а в 2008 – професора. А в 2018 році Вам було присвоєно звання Почесний професор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.
Окрема подяка Вам за підготовку 11-ти кандидатів наук з фізичного виховання та спорту, близько 20-ти магістрів з олімпійського і професійного спорту, понад 20-ти переможців і призерів Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт та Всеукраїнських студентських олімпіад у галузі фізичної культури і спорту, а також за Вашу високопродуктивну роботу на посадах декана тренерського факультету (1988–1994), проректора з науки і зовнішніх зв’язків (2007–2014), голови профспілкового комітету працівників нашого університету (1984–1991). А ще Ви завжди були й залишаєтеся до нині чи не найкращим наочним прикладом ведення здорового способу життя як для працівників, так і студентів нашого університету.
Напевне, чудовим підтвердженням Вашої фаховості та належного рівня ставлення до виконання своїх професійних обов’язків є державні та галузеві нагороди й відзнаки: медаль «Ветеран труда» (1986); юбилейная медаль «20 лет победы в Великой Отечественной войне 1941–1945 гг.» (1965); Почесний диплом XV ювілейної міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012»; Грамоти Міністерства вищої і середньої спеціальної освіти УРСР (1982, 1984); Смарагдовий хрест «За футбольні заслуги» (2013); Диплом Національної академії педагогічних наук України за вагомий внесок у розвиток наукових шкіл у галузі вищої освіти (2020); заохочувальна відзнака «Знак пошани» Міністерства молоді та спорту України (2021).
Шановний Михайле Михайловичу, вітаючи Вас з Поважним ювілеєм, ми не можемо не згадати, що нині триває уже 720-й день героїчної боротьби Збройних сил України та усього нашого народу проти російських путіністів-загарбників. Тож перш за все бажаємо Вам мирного неба, витримки, міцності духу і психологічної стійкості та віри в нашу неминучу, а головне, повну Перемогу над клятим супостатом із болота московії!
Звісно, як годиться на ювілей, тим паче такий солідний, бажаємо Вам й міцного-міцного здоров’я ще не на один десяток років, щирої любові й підтримки у всьому від рідних, близьких та друзів, родинного затишку, простої людської поваги і щирості від колег по роботі, студентів та усіх, хто Вас оточує, а також спокійних трудових буднів, добра і матеріального достатку.
80 – солідна цифра! А особливо в тому випадку, якщо це ювілей. Втім, роки біжать, але на Вас це ніяк не позначається. Ви все такі ж бадьорі, молоді душею, добрі та життєрадісні. Дякуємо Вам за мудрість, досвід і поради, якими Ви так щедро ділитеся з нами. Нехай за це доля нагородить Вас поцілунком удачі у вигляді ще пари десятків років.
Вісімдесят років гідного життя… Впродовж них Ви зробили багато добра! Зараз Ви є прикладом гідної людини для молоді. Тож ще раз щиро бажаємо Вам здоров’я міцного і бадьорості духу. Нехай тепле ставлення усіх, хто Вас оточує, зігріває Ваше серце. Нехай на Вашому життєвому шляху ще буде місце різним приємним клопотам. Нехай життя грає всіма барвами веселки і дарує Вам найкращі дні, в яких не буде поспіху і суєти, стресів та тривог, а будуть тільки тепле сонце, небо бездонне, ліс і поле ніжної зелені, де ласкавий вітерець цілує Вас і міцно-міцно обіймає! Будьте молоді душею, міцні тілом і сильні характером! Бажаємо Вам тільки світла, тепла, радості, удачі та Божого Благословення!
З Ювілеєм Вас і многая літа, шановний Михайле Михайловичу!
У цей святковий світлий день,
Коли настав Ваш ювілей,
Ми щиро Вас вітаємо,
Добра і щастя Вам бажаємо.
Хай обминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла, радісна дорога
Щасливо стелиться в житті!
Тож не старійте і не знайте
в житті ні смутку, ані бід,
У серці молодість плекайте,
Живіть до ста щасливих літ!
Бажаємо світлої радості й сили,
Ласкавої долі, добра і тепла,
Щоб ласку Вам слало небесне світило,
Здоров’я наповнила рідна земля!