23-го лютого у ЛДУФК імені Івана Боберського буде проведено майстер-клас з цифровізації фізичного виховання в школі

У п’ятницю, 23-го лютого 2024 року, в рамках співпраці зі стейкхолдерами та заходів «Творчої майстерні учителя фізичної культури», яка організована науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методики фізичної культури (завідувачка – професорка, докторка наук з фізичного виховання та спорту Іванна Боднар) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, буде проведено майстер-клас з цифровізації фізичного виховання в школі. Початок заходу – о 09:00.

Тема майстеркласу:
«Мобільні застосунки для підвищення рухової активності дітей та молоді в закладах освіти»

Майстер-клас проведе учитель фізичної культури Сокальського ліцею №3 Львівської області – Гесик Мирослав Романович (на фото) – бакалавр з фізичної культури (014 – Середня освіта (фізична культура), магістр з інформатики (014 – Середня освіта (інформатика), партнер Школи програмування IT-Elit, блогер. Закінчив Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка. Педагогічний стаж роботи – чотири роки.

Мобільні застосунки у фізичному вихованні стають все більш актуальними,
оскільки мають низку переваг в сучасному освітньому процесі
:

▶ персоналізація програм тренувань: мобільні застосунки дозволяють створювати індивідуальні програми тренувань, враховуючи особисті мету, фізичний стан та обмеження користувачів;

▶ моніторинг рухової активності: застосунки можуть слідкувати за різними параметрами фізичної активності, такими як кількість кроків, витрачені кілокалорії, серцевий ритм, що дозволяє користувачам відстежувати особисту освітню траєкторію;

▶ ігрові аспекти: використання ігрових елементів, таких як досягнення, конкуренція та бейджі, може стимулювати користувачів до більш активного способу життя;

▶ онлайн-спільноти та соціальний аспект: багато застосунків дозволяють користувачам обмінюватися своїм прогресом, брати участь у віртуальних спільнотах і навіть змагатися з іншими користувачами, що може збільшити мотивації;

▶ доступність: мобільні застосунки можна використовувати у будь-якому місці і часі, що дозволяє користувачам займатися фізичною активністю, навіть якщо вони знаходяться подалі від тренажерного залу чи спортивного майданчика;

▶ навчальний ефект: деякі застосунки можуть включати навчальні елементи, розширюючи знання про правильну техніку виконання вправ та інші аспекти фізичної активності.

Загалом, мобільні застосунки стають важливим інструментом для покращення фізичного здоров’я, надаючи користувачам доступ до персоналізованих, мотиваційних та ефективних тренувань.

Тож, запрошуємо стати учасником майстер-класу, який відбудеться у п’ятницю, 23-го лютого поточного року. Початок – о 09:00.

Зазначимо, що доступ до присутності на заході для викладачів та студентів буде розповсюджено у Viber-групах.