У Львові 15-го березня відбудеться Міжнародний благодійний турнір «Меморіал воїнів-шахістів»

Рівно за три тижні, 15-го березня 2024 року, у Львові відбудеться 1-й Міжнародний благодійний шаховий турнір пам’яті Героїв російсько-української війни – «Меморіал воїнів-шахістів», організатором якого є Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського та Федерація шахів України. Амбасадор турніру – міжнародний гросмейстер, випускник нашого закладу вищої освіти Кирило Шевченко. Початок заходу – о 10:00.

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ШАХОВОГО ТУРНІРУ «МЕМОРІАЛ ВОЇНІВШАХІСТІВ»:

▶ вшанування пам’яті воїнів-шахістів на російсько-українській війні;

▶ подальший розвиток шахової гри та її популяризації в Україні під час війни;

▶ підвищення рівня майстерності шахістів;

▶ патріотичне виховання молоді на прикладі патріотизму та відданості служінню Батьківщині.

▶ широке залучення населення до занять фізичною культурою та спортом.

▶ благодійність на допомогу Збройним силам України.

«Захід проводиться з метою вшанування пам’яті воїнів-шахістів, які віддали своє життя, захищаючи рідну землю в російсько-українській війні. Серед них Артем Сачук, Олександр Гошилик, Михайло Сафонов, Роман Хитрич, Сергій Мазуров, Олексій Дружинець, Андрій Мельничук, Роман Бузінський, Андрій Чепіль, Олександр Брівко, Андрій Вовченко, Георгій Промський, Петро Кацан, Микола Гапчин (зник безвісти), Михайло Ярмистий (зник безвісти). Людина живе доти, доки про неї пам’ятають. Тому такі заходи спрямовані на те, щоб нагадувати нам про українських Героїв у боротьбі за вільну Батьківщину», – наголосив турнірний директор Антон Литвинець – доцент кафедр стрільби та технічних видів спорту і олімпійської освіти ЛДУФК імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання та спорту.

Загальне керівництво проведенням змагань здійснюється Львівським державним університетом фізичної культури імені Івана Боберського. А безпосереднє проведення турніру покладається на суддівську колегію,
затверджену Федерацією шахів України. Обрахунок міжнародного рейтингу з швидких шахів здійснює та забезпечує Кваліфікаційна Комісія Федерації шахів України.

МЕДІЙНА ПІДТРИМКА:

ukrchess.org.ua
офіційний сайт Федерації шахів України

ldufkchessacademy.lviv.ua
офіційний новостворений сайт Академії шахів ЛДУФК

ПАРТНЕРИ ТУРНІРУ:

• Львівська обласна військова (державна) адміністрація
• Управління молоді та спорту ЛОДА
• Львівська міська рада
• Управління спорту департаменту розвитку Львівської міської ради
• Львівська архиєпархія Української греко-католицької церкви
• Винниківська міська рада
• Відділ душпастирства фізичної культури та спорту Львівської архиєпархії УГКЦ
• Академія футболу ФК «Рух» Львів
• Готельний комплекс «Emily Resort»
• Львівське обласне відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України
• СК «Академія шахів ЛДУФК»
• ГО СК «СКІФ»
• ГО «Львівська міська федерація шахів»
• ГО «Волинська обласна федерація шахів»
• Шаховий інтернет-магазин CHESS DEMO BOARD

Змагання проводяться за швейцарською системою в дев’ять турів з обрахунком міжнародного рейтингу FIDE з швидких шахів. До участі допускаються усі шахісти, при умові надання благодійного турнірного внеску 400 гривень. Усі кошти благодійних внесків організатори скерують на допомогу Збройним силам України.

Контроль часу – 10 хвилин до закінчення партії кожному учаснику з додаванням 5 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого. Під час турніру буде онлайн-трансляція перших 15-ти партій.

Місце проведення:
Академія ФК «Рух» Львів
Готельний комлекс «Emily Resort»
(Львів-Винники, вул. Хмельницького, 9).

Попередня реєстрація триває до закінчення доби 13-го березня 2024 року включно
ЗА ПОСИЛАННЯМ

Загальний мінімальний призовий фонд турніру – 133 000 гривень. Переможець турніру отримає 20000 гривень, друге місце – 12000, третє – 10000, четверте – 7000, п’яте – 6000, шосте – 5000, сьоме – 4000, восьме – 3000 гривень.

ПЕРЕДБАЧЕНІ ПРИЗИ У ДОДАТКОВИХ КАТЕГОРІЯХ:

• жінки
• ветерани 65+ (1959 року та старше)
• особи з інвалідністю (IPCA, IBCA, ICCD)
• УБД (Учасники бойових дій та військовослужбовці)
• дівчата та юнаки (U-8, U-10, U-12, U-14, U-16, U-18, U-20)

Переможців змагань усіх категорій, окрім грошових призів, буде нагороджено також кубками і медалями. Зауважимо, що учасник може отримати тільки один приз (найбільший). При цьому, якщо гравця немає на офіційній церемонії нагородження, то йому приз не видається. Додамо, що організатори лишають за собою право збільшити призовий фонд.

Також буде вручено лотерейний приз (2000 гривень), який розіграють між усіма учасниками на офіційному закритті турніру.

Контактна інформація та пресслужба
Олександр Прохоров – (063) 147-07-41
(Telegram, Viber, WhatsApp, Signal)

Зі стартовим списком учасників турніру можна ознайомитися