У грі 18-го туру УПЛ-2023/2024 футболісти «Руху» на «Арені Львів» зіграли внічию із «Поліссям»

В домашньому матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів УПЛ сезону-2023/2024 львівський «Рух», в складі якого грає низка студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренерський штаб сформовано повністю з випускників нашого вишу, на полі стадіону «Арена Львів» зустрівся з новачком елітного дивізіону – «Поліссям» із Житомира. У підсумку протистояння завершилося з нічийним рахунком 1:1.

«Рух» (Львів) – «Полісся» (Житомир) – 1:1 (1:1)

25 лютого. Львів. Стадіон «Арена Львів». Початок – 18:00. Сонячно. Температура +10°C. 720 глядачів

Арбітр – Микола Балакін (Київська обл.).

Асистенти арбітра: Олександр Беркут (Суми), Дмитро Запороженко (Запоріжжя).

Четвертий арбітр – Клим Заброда (Суми).

Спостерігач арбітражу – Ігор Хіблін (Хмельницький).

Арбітр VAR – Андрій Коваленко (Полтава).

Асистент арбітра VAR – Руслан Єрмоленко (Чернігів).

Спостерігач арбітражу VAR – Олег Деревінський (Хмельницький).

Делегат УАФ – Сергій Задорожняк (Чернівці).

«РУХ»: Ледвій, Лях, Дідик, Слюбик, Сич, Підгурський (Таллес, 54), Пастух, О. Федор (Притула, 54), Руніч (Плюман, 54), Квасниця (Теслюк, 85), Климчук (Карабін, 76).

Головний тренер – Віталій Пономарьов.

«ПОЛІССЯ»: Бойко, Михайліченко, Шабанов, Чоботенко, Тейлор, Крушинський, Танковський, Макуана (Ндукве, 73), Грицук (Таллес Коста, 62), Фортюне (Назаренко, 69), Будківський (Козак, 62).

Головний тренер – Юрій Калітвінцев.

Голи: Підгурський (31, пен.) – Будківський (12).

Попередження: Підгурський (10), Пастух (87) – Михайліченко (32), Грицук (51), Будківський (53), Тейлор (90+3).

У першому офіційному матчі в 2024 році «Рух» вдома приймав «Полісся». Головний тренер львів’ян Віталій Пономарьов довірився переважно тим же гравцям, які мали найбільше ігрового часу в першій частині сезону, втім було й кілька змін. Так, Лях зіграв лівого захисника замість Романа, який пропускав матч через перебір жовтих карток, а місце травмованого Сапуги зайняв Олег Федор – юний гравець дебютував у стартовому складі «жовто-чорних» в поєдинках УПЛ.

Обидві команди із самого початку тримали високий темп, але грали на рівних. Втім «Полісся» змогло забити швидкий гол: Макуана подав з флангу, а Будківський, підлаштувавшись під м’яч, влучно пробив та відкрив рахунок у матчі – 0:1. «Рухівці» ж відповіли небезпечним прострілом зі штрафного у виконанні Ляха. Житомиряни згодом створили ще один момент, коли Тейлор увірвався в штрафний майданчик та потужно вдарив у ближній кут – Ледвій врятував команду. Тоді як Макуана та Фортюне вдвох вибігали в контратаку, але не порозумілись і втратили м’яч. Та на 30-й хвилині капітан «жовто-чорних» Климчук заробив пенальті, який впевнено реалізував Підгурський – 1:1.

В другому таймі обидва тренери намагались замінами освіжити гру. Водночас на полі було багато боротьби та мінімум гольових моментів, які якщо й виникали, то переважно після стандартів. Однак наприкінці протистояння і «Рух», і «Полісся» активізувались. Спочатку Танковський здалеку пробив повз ворота. А з ударом Таллеса з лінії карного майданчика впорався голкіпер гостей Бойко. Також свої якості продемонстрував і воротар господарів Ледвій, здійснивши яскравий сейв після дальнього пострілу гравця «Полісся». Крім того, обидві команди мали нагоди забити вже у компенсований час, але гравцям не вистачало влучності.

У підсумку, бойовий поєдинок завершися внічию з рахунком 1:1. «Рух» наразі залишається на шостому місці, маючи у своєму активі 27 очок. Додамо, що в наступному турі підопічні Віталія Пономарьова зіграють на виїзді з «Колосом» у суботу, 2-го березня. Стартовий свисток поєдинку в Ковалівці пролунає о 18:00.

ФУТБОЛ. УПЛ2023/2024. РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 18го ТУРУ

23 лютого (п’ятниця)

ЛНЗ (Черкаси) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 0:3 (0:1)
15:30. Ковалівка. Стадіон «Колос»
Арбітр – Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)
Голи: Іліч (45, пен.), Прінс (54), Кузик (63).

25 лютого (неділя)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Минай» – 1:1 (1:1)
13:00. Дніпро. Стадіон «Дніпро-Арена»
Арбітр – Олександр Кальонов (Івано-Франківськ)
Голи: Піхальонок (51, пен.) – Ременяк (26).

«Верес» (Рівне) – «Колос» (Ковалівка) – 0:2 (0:2)
13:00. Рівне. Стадіон «Авангард»
Арбітр – Олександр Афанасьєв (Харків)
Голи: Цуріков (80), Паулаускас (84).

«Металіст 1925» (Харків) – «Динамо» (Київ) – 2:4 (1:1)
15:30. Київ. Стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського
Арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький)
Голи: Гармаш (5), О. Фрімпонг (84) – Кабаєв (43), Ванат (62,75), Буяльський (69).

«Рух» (Львів) – «Полісся» (Житомир) – 1:1 (1:1)
18:00. Львів. Стадіон «Арена Львів»
Арбітр – Микола Балакін (Київська обл.)
Голи: Підгурський (31, пен.) – Будківський (12).

26 лютого (понеділок)

«Олександрія» – «Шахтар» (Донецьк) – 0:0
13:00. Олександрія. КСК «Ніка»
Арбітр – Денис Шурман (Київська обл.)

«Зоря» (Луганськ) – «Ворскла» (Полтава) – 1:0 (1:0)
13:00. Житомир. Центральний міський стадіон «Полісся»
Арбітр – Олександр Шандор (Львів)
Гол: Башич (37).

«Оболонь» (Київ) – «Чорноморець» (Одеса) – 1:1 (0:0)
15:30. Київ. Стадіон «Оболонь»
Арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя)
Голи: Краснопір (74) – Штогрін (84).

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 18го ТУРУ