Міжнародна академічна мобільність студентів ЛДУФК за програмою Еразмус+

У 2023/2024 навчальному році Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Борерського розпочав співпрацю з Академією фізичного виховання імені Йозефа Пілсудського у Варшаві з реалізації програми академічної мобільності Еразмус +.

Вже з 26-го лютого студентки: третього курсу факультету туризму Аліна Аніщенко, Юлія Карпа, Соломія Коротошин; другого і третього курсів факультету терапії та реабілітації Віолетта Чернік, Мар’яна Дзюрах; другого курсу факультету фізичної культури і спорту Анастасія Антонова, Любов Дідичина, Вікторія Перетятко розпочали навчання на факультетах туризму і рекреації, фізичної терапії та ерготерапії, фізичного виховання і спорту у Варшаві.

Сердечно вдячні ректору, професору Бартошу Моліку та команді Академії фізичного виховання імені Йозефа Пілсудського за ініціативу та співпрацю за програмою Еразмус+.