Збірна ЛДУФК з футзалу у понеділок зіграє перший матч плей-оф Чемпіонату України-2024 серед команд ЗВО

У понеділок, 18-го березня поточного року, збірна Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з футзалу, сформована зі студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак), зіграє перший поєдинок плей-оф за путівку на фінальну частину ХХІІ Чемпіонату України 2024 року серед студентських команд закладів вищої освіти. Стартовий свисток арбітра про початок протистояння на паркеті палацу спорту «Галичина» пролунає о 10:00.

Тиждень тому, 11-го березня поточного року, стартував ХХІІ чемпіонат України 2024 року з футзалу серед чоловічих команд закладів вищої освіти. У 22-му за ліком сезоні на участь у турнірі подали заявки 12 команд, але, з урахуванням формату змагань, вони стартують на різних етапах.

Для початку ознайомимося зі складом учасників,
які будуть розташовані за своїми номерами посіву згідно з рейтингом
:

1. Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання (Івано-Франківськ) – ІФФКФВ

2. Харківський Національний університет імені Василя Каразіна (Харків) – ХНУ

3. Національний університет «Львівська політехніка» (Львів) – НУ «ЛП»

4. Сумський Державний педагогічний університет імені Семена Макаренка (Суми) – СДПУ

5. Національний університет харчових технологій (Київ) – НУХТ

6. Сумський Державний університет (Суми) – СумДУ

7. Національний університет «Полтавська політехніка» (Полтава) – НУ «ПП»

8. Національний університет біоресурсів і природокористування України (Київ) – НУБіПУ

9. Державний університет «Житомирська політехніка» (Житомир) – ДП «ЖП»

10. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ) – НТУУ «КПІ»

11. Львівський Державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (Львів) – ЛДУФК

12. Київський національний університет будівництва і архітектури (Київ) – КНУБіА

На першому етапі команди, які знаходяться на 5–12 місцях посіву, зіграють два матчі у рамках раунду плей-оф – по одній грі на майданчику кожної з команд. Переможці, які будуть визначені за сумою двох поєдинків, доєднаються до команд, що мають 1–4 місця посіву та разом з ними сформують склад учасників «Фіналу восьми», який відбудеться з 8-го по 12-те квітня поточного року в Івано-Франківську.

Згідно жеребкування, на першому етапі (вже зіграно два перші матчі) турніру сформувались наступні пари:

11 березня
НУБіПУ (Київ) – СумДУ (Суми) – 6:8 (1:4)

14 березня
ДП «ЖП» (Житомир) – КНУБіА (Київ) – 4:2 (0:0)

18 березня
ЛДУФК (Львів) – НУХТ (Київ)

20 березня

НТУУ «КПІ» (Київ) – НУ «ПП» (Полтава)

Матчі-відповіді відбудуться в останніх числах березня.

Тож шановні викладачі, студенти, випускники та усі працівники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, запрошуємо Вас, при можливості, в понеділок, 18-го березня (початок – о 10:00), відвідати палац спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) та підтримати нашу збірну з футзалу у першому матчі стадії плей-оф ХХІІ Чемпіонату України серед студентів закладів вищої освіти проти команди Національного університету харчових технологій, кістяк якої сформовано з гравців столичного клубу Екстра-ліги (елітний дивізіон національного чемпіонату) «СкайАп Футзал».

Разом до перемоги! Все буде Україна!