У матчі 21-го туру УПЛ сезону-2023/2024 футболісти «Руху» в гостях розгромили «Металіст»

В гостьовому матчі 21-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів УПЛ сезону-2023/2024 львівський «Рух», в складі якого грає низка студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренерський штаб сформовано повністю з випускників нашого вишу, у Києві, на полі стадіону «Лівий берег» зустрівся з харківським «Металістом 1925». У підсумку протистояння завершилося переконливою перемогою «Руху» з рахунком 4:1.

«Металіст 1925» (Харків) – «Рух» (Львів) – 1:4 (0:4)

16 березня. Київ. Стадіон «Лівий Берег». Початок – 13:00. Похмуро. Температура +8°C. Без глядачів

Арбітр – Клим Заброда (Суми).

Асистенти арбітра: Олександр Дашко (Київська обл.), Руслан Єрмоленко (Чернігів).

Четвертий арбітр – Дмитро Євтухов (Дніпро).

Спостерігач арбітражу – Віктор Дердо (Чорноморськ).

Арбітр VAR – Микола Балакін (Київська обл.).

Асистент арбітра VAR – Денис Марченко (Чернігів).

Спостерігач арбітражу VAR – Євген Арановський (Хмельницький).

Делегат УАФ – Геннадій Сушко (Луганська обл.).

«МЕТАЛІСТ 1925»: Проценко (Мозіль 51), Капінус (Жичиков 82), Імереков, Червак, Фарина, Юрченко, Арі Моура (Русин 58), Габелок, Гармаш, Бичек (Борячук 58), Юсов (Овусу 82).

Головний тренер – Віктор Скрипник.

«РУХ»: Ледвій, Роман, Дідик, Слюбик, Сич, Підгурський (Холод, 60), Таллес (Лях, 51), Пастух, Плюман (Плюман, 60), Квасниця (О. Федор, 90+4), Карабін (Теслюк, 90+4).

Головний тренер – Віталій Пономарьов.

Голи: Імереков (84) – Плюман (17, пен.; 36), Квасниця (20), Підгурський (34).

Попередження: Червак (90), Мозіль (90+2) – Підгурський (29), Плюман (60).

Вилучення: Роман (50, пряма червона).

Після двох гостьових перемог поспіль «Рух» завітав у гості до «Металіста 1925». Віталій Пономарьов після гри з «Дніпром-1» провів дві зміни у складі: місце травмованого Климчука у нападі зайняв Карабін, а Таллес вийшов на позицію Притули у центральній зоні.

«Жовто-чорні» активно розпочали матч та багато пресингували «Металіст 1925» й створювали моменти. Так, вже на перших хвилинах простріл Карабіна замикав Сич – м’яч влучив у стійку. Водночас чудову нагоду відзначитись у господарів мав Гармаш, але з близької відстані півзахисник харків’ян головою пробив вище воріт. Тоді як вже у наступній атаці Квасниця заробив пенальті, який реалізував Плюман і на 17-й хвилині вивів «жовто-чорних» уперед – 1:0. А за кілька хвилин Квасниця забив уже сам: Ілля відгукнувся на чудовий пас Пастуха, втік від захисників та пробив голкіпера – 2:0.

Після цього гра дещо заспокоїлась, втім згодом «рухівці» відзначились втретє – на 34-й хвилині Підгурський обікрав Гармаша у центрі поля, пройшов до карного майданчика та відправив шкіряного у сітку – 3:0. А ще за дві хвилини Плюман оформив дубль, замкнувши передачу Сича – 4:0. «Металіст 1925» наприкінці тайму спробував відповісти – нагоду забити мав Бичек, втім Дідик завадив йому пробити.

Друга половина гри розпочалась із неприємного епізоду: Роман небезпечно врізався у голкіпера харківської команди. Арбітр переглянув відеоповтор цього епізоду і вирішив продемонструвати захиснику «Руху» пряму червону картку, залишивши львів’ян у меншості. А згодом Ледвій здійснив сейв після небезпечного удару Борячука. «Металіст 1925» навіть забив після розіграшу стандарту, проте гол Русина арбітри скасували після втручання VAR. Та все ж ще один стандарт господарів завершився взяттям воріт: відзначився Імереков.

У підсумку, розгромна перемога «Руху» над харків’янами з рахунком 4:1. Далі УПЛ відправляється на двотижневу паузу, пов’язану із матчами національних збірних. Свій наступний поєдинок «жовто-чорні» зіграють вдома проти ЛНЗ у понеділок, 1-го квітня. Очне протистояння команд Віталія Пономарьова та Олега Дулуба на «Арені Львів» стартує о 18:00.