XІX наукова конференція «Моделювання та інформаційні технології у фізичному вихованні і спорті»

Упродовж трьох днів, 23–25 травня 2024 року (м. Львів – м. Берегове), відбудеться традиційна, 19-та наукова конференція «Моделювання та інформаційні технології у фізичному вихованні і спорті», організаторами якої є кафедра стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського і кафедра географії та туризму Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці II.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Моделювання об’єктів і процесів у біологічних та природних системах.

2. Моделювання як метод наукового пізнання складних об’єктів і процесів у фізичному вихованні. Проблеми механіки людини. Ергометрія.

3. Інформаційні технології і технічні засоби у фізичному вихованні та спорті.

4. Моделювання і прогнозування розвитку рухових здатностей людини, процесу підготовки та підготовленості спортсменів.

5. Аспекти безпеки у фізичному вихованні та спорті.

6. Непараметричне моделювання соціокультурних процесів у фізичному вихованні та спорті.

7. Моделювання та інформаційне забезпечення туристичної діяльності.

РОБОЧІ МОВИ
українська, польська, англійська

Матеріали будуть опубліковані у збірнику тез доповідей, а також розміщені на сайті Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніша інформація