У ЛДУФК відбудеться виставка, приурочена до Великодня «Ікона промовляє»

Впродовж двох днів, 18-го та 19-го квітня поточного року, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбудеться виставка, приурочена до Великодня «Ікона промовляє». Автори робіт – Марта Новицька та Михайло Андрусишин. На виставці відбудеться презентація авторської листівки за роботами Марти Новицької та поезією Марії Сибіль – професорки кафедри біохімії та гігієни нашого закладу вищої освіти, кандидата біологічних наук.

Виставка «Ікона промовляє», приурочена до Великодніх свят, яка триватиме у найближчі четвер та п’ятницю, 18-го і 19-го квітня відповідно, відбудеться в авдиторії №310 головного корпусу Львівського державного університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

Відкриття виставки відбудеться у четвер, 18-го квітня. Початок – о 12:30.

Зазначимо, що упродовж виставки можна буде придбати листівки, а усі кошти будуть скеровані на потреби Збройних Сил України.

Ще раз наголошуємо, що виставка триватиме впродовж тільки двох днів – 18-го та 19-го квітня. Вхід – вільний.

Запрошуємо відвідати виставку усіх бажаючих.

З Божою поміччю разом до Перемоги!
Все буде Україна!