На стадіоні «СКІФ» ЛДУФК відбулися фінальні змагання Шкільної спортивної ліги Львова сезону-2023/2024 з легкої атлетики (Фото)

Стадіон навчально-тренувального комплексу «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у середу, 24-го квітня поточного року, гостинно прийняв фінальний етап змагань з легкої атлетики за програмою Шкільної спортивної ліги Львова сезону-2023/2024. До організації звітного спортивного заходу активно долучилися й викладачі та студенти кафедри легкої атлетики (в.о. завідувача – доцент, кандидат педагогічних наук Володимир Конестяпін) нашого закладу вищої освіти.

На бігових доріжках та в секторах для стрибків й метань стадіону «СКІФ» у прем’єрному сезоні Шкільної спортивної ліги Львова з легкої атлетики боротьбу за почесні нагороди вели учні двох вікових груп (6–7 та 8–9 класи), які пройшли кваліфікацію на попередньому, районному етапі, що відбувся у період з 16-го жовтня до 30-го листопада 2023 року. Загалом на фінальному етапі змагалися 448 юних представників Королеви спорту – 240 дівчат та 208 юнаків.

Молодша вікова категорія (6–7 класи) бігла загальнокомандну естафету. Кожен учасник команди долав по 200 метрів. А старша вікова категорія (8–9 класи) змагалася у декількох дисциплінах:

• стрибки у довжину
• стрибки у висоту
• біг на 60, 300 та 600 метрів
• метання малого м’яча

Зазначимо, що загальне керівництво проведенням Шкільної спортивної ліги Львова з легкої атлетики здійснювало Управління освіти департаменту розвитку, управління спорту департаменту розвитку та громадська організація «Федерація легкої атлетики Львівської області» (президент – ректор ЛДУФК імені Івана Боберського, заслужений працівник фізичного виховання і спорту України, доцент Ярослав Свищ). А безпосереднє проведення ліги здійснювалося головною суддівською колегією, яку затвердила ГО «Федерація легкої атлетики Львівської області». Суддівство змагань забезпечили судді, яких рекомендувала ГО «Федерація легкої атлетики Львівської області». Суддівство здійснювалося відповідно до офіційних правил з легкої атлетики.

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ШКІЛЬНОЇ СПОРТИВНОЇ ЛІГИ ЛЬВОВА
СЕЗОНУ2023/2024 З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ
:

Дівчата 6–7 класи

1. Загальноосвітня школа №54 («Панди»)
2. Ліцей №18 («Білі лелеки»)
3. Ліцей №46 («Королівські грифи»)
4. Загальноосвітня школа №32 («Гринди»)
5. Загальноосвітня школа №42 («Райські птахи»)

Юнаки 6–7 класи

1. Загальноосвітня школа №29 («Білі акули»)
2. Ліцей №18 («Білі лелеки»)