Футболісти «Руху» в матчі 27-го туру УПЛ сезону-2023/2024 в гостях зіграли внічию з «Олександрією»

У гостьовому поєдинку 27-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів УПЛ сезону-2023/2024 львівський «Рух», в складі якого грає низка студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренерський штаб сформовано повністю з випускників нашого закладу вищої освіти, в Олександрії зіграв проти однойменного клубу. Гра сильнішого не визначила: бойова нічия з рахунком 2:2.

«Олександрія» – «Рух» (Львів) – 2:2

4 травня. Олександрія. КСК «Ніка». Початок – 13:00. Сонячно. Температура +16°C. 698 глядачів

Арбітр – Андрій Коваленко (Полтава).

Асистенти арбітра: Віталій Скобля (Суми), Тарас Чопілко (Київська обл.).

Четвертий арбітр – Дмитро Бондаренко (Одеса).

Спостерігач арбітражу – Ігор Ярменчук (Чернівці).

Арбітр VAR – Дмитро Панчишин (Харків).

Асистент арбітра VAR – Світлана Грушко (Київська обл.).

Спостерігач арбітражу VAR – Валерій Курганов (Черкаси).

Делегат УАФ – Микола Погорілий (Черкаси).

«ОЛЕКСАНДРІЯ»: М. Шевченко, Кравченко, Ковалець, Калітвінцев, Скорко, Мартинюк, Калюжний, Копина, Смирний (Сігеєв, 12; Погорілий, 84), Костишин (Безерра, 73), Михайленко.

Головний тренер – Руслан Ротань.

«РУХ»: Ледвій, Роман, Дідик, Слюбик, Сич, Підгурський, Таллес (Притула, 90+1), Пастух, Квасниця (Плюман, 76), О. Федор (Руніч, 46), Карабін (Теслюк, 85).

Головний тренер – Віталій Пономарьов.

Голи: Михайленко (4, 80) – Пастух (26), Слюбик (82).

Попередження: Калітвінцев (66), Калюжний (90+1) – Дідик (43), Слюбик (44), Роман (76).

У 27-му турі УПЛ «Рух» зустрівся у виїзному поєдинку з «Олександрією». Віталій Пономарьов після переможного матчу з «Вересом» провів дві зміни у складі «жовто-чорних»: Дідик повернувся після хвороби та вийшов замість Холода, а Плюмана у старті змінив Підгурський.

Господарі активніше розпочали поєдинок і вже на 4-ій хвилині «Олександрія» відкрила рахунок у матчі зусиллями Михайленка. Згодом гравці «містян» кілька разів небезпечно пробивали по воротах: одного разу постріл заблокували захисники «жовто-чорних», а в іншому епізоді сейв здійснив Ледвій. Та після цього «рухівці» зрівняли рахунок, коли Пастух перший опинився на після метушні у карному майданчику олександрійців та влучно пробив – 1:1. Наприкінці тайму господарі створили момент після стандарту, втім Ледвій врятував львів’ян.

Друга половина матчу розпочалася з атак «Руху» та дальнього пострілу у виконанні Таллеса – повз ворота. Також «жовто-чорні» мали кілька моментів після стандартів, але «Олександрія» якісно захищалась у цих епізодах. Проте знову вперед вийшли господарі: Михайленко на 80-ій хвилині оформив дубль, замкнувши подачу з флангу. Але вже за дві хвилини забили львів’яни – влучним дальнім пострілом відзначився Слюбик. Ще за мить Руніч міг забивати у ворота «містян», пробиваючи з чудової позиції, втім голкіпер здійснив сейв. Після цього Василь небезпечно стріляв з-за меж штрафного майданчика – воротар знову врятував «Олександрію».

У підсумку, нічия з рахунком 2:2. Свій наступний матч «Рух» зіграє у Києві проти «Оболоні» у суботу, 11 травня. Стартовий свисток на «Оболонь-Арені» пролунає о 15:30.

18:00. Київ. Стадіон «Лівий берег»
Арбітр – Михайло Райда (Закарпатська обл.)
Голи: Безуглий (26), Габелок (39), Юсов (80, пен.) – Кане (33), Степанюк (90+4, пен.).

5 травня (неділя)

«Полісся» (Житомир) – «Зоря» (Луганськ) – 1:1
13:00. Житомир. Центральний міський стадіон «Полісся»
Арбітр – Володимир Новохатній (Черкаси)
Голи: Назаренко (24) – Герреро (60).

«Динамо» (Київ) – «Колос» (Ковалівка) – 5:0
15:30. Київ. Стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського
Арбітр – Денис Шурман (Київська обл.)
Голи: Бондаренко (48, авт.), Ярмоленко (51), Буяльський (52), Кабаєв (68), Волошин (71).

«Шахтар» (Донецьк) – «Чорноморець» (Одеса) – 3:0
Арбітр – Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)
Голи: Судаков (19), Сікан (23), Кевін (37, пен.).