У ЛДУФК відбувся «Відкритий майстер-клас та Кубок Львівського державного університету імені Івана Боберського з кіберспорту» (Фото)

Минулими вихідними, 18-го та 19-го травня поточного року, в актовій залі головного корпусу Львівського державного університету імені Івана Боберського (вул. Костюшка, 11) відбувся «Відкритий майстер-клас та Кубок Львівського державного університету імені Івана Боберського з кіберспорту – 2024». Основною дисципліною змагань була гра Counter-Strike 2.

У перший змагальний день, в суботу, 18-го травня, почесні нагороди виборювали учні загальноосвітніх шкіл міста Львова. Кубок переможця та призові місця було розіграно серед восьми команд, зокрема були представлені команди СЗШ №86, ЛСЗШ №44, НВК «ШКТ-ЛТЛ», НВК «Школа-ліцей «Оріяна», СЗШ №23, СЗШ №63, СЗШ №99 та Ліцей міжнародних відносин імені Василя Стуса.

Учасники заходу змагалися за призи від спонсорів змагань: 2E Gaming, Комп’ютерний всесвіт, Олімпія, БОБО, Galicia, Дмитрук, Концерн Хлібпром, Agrola, Biscotti. Фінал змагань був напруженим та тривав майже чотири години.

За результатами змагань третю, «бронзову» сходинку п’єдесталу пошани виборола команда Ліцею міжнародних відносин імені Василя Стуса. «Срібло» «Відкритого майстер-класу та Кубку Львівського державного університету імені Івана Боберського з кіберспорту» здобула команда СЗШ №99. А красень-кубок переможця в напруженій боротьбі виборола команда СЗШ №63.

У другий змагальний день участь в заході взяли команди Львівського фахового коледжу спорту, Львівського ліцею імені Героїв Крут та три інтегровані команди, у склад яких входили студенти ЛДУФК імені Івана Боберського та ветерани війни й військовослужбовці.

За підсумками дуже цікавих та неймовірно емоційних протистоянь Кубок переможця цього разу дістався одній з інтегрованих команд під назвою «Чоколядні». Другу сходинку посіла також інтегрована команда «Tempest», а «бронзу» виборола команда Львівського фахового коледжу спорту.

Додамо, що звітний захід було проведено за сприяння Управління спорту департаменту розвитку Львівської міської ради.

Співорганізаторами змагань були Управління молоді та спорту ЛОДА, «Лімо», «Шувар», ФК «Карпати», «Спортелітбуд», клуб «Акватіко», RUDYK agency.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!