I Всеукраїнська науково-практична конференція «Тенденції і перспективи розвитку хореографічного мистецтва у контексті культурно-освітніх процесів» (Фото)

Упродовж трьох днів, з 23-го по 25-те травня поточного року, відбулася I Всеукраїнська науково-практична конференція «Тенденції і перспективи розвитку хореографічного мистецтва в контексті культурно-освітніх процесів». Одним із організаторів заходу був Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.

ГОЛОВНІ ОРГАНІЗАТОРИ ЗВІТНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

▶ Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

▶ Національний університет фізичного виховання і спорту України

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського

▶ Харківська державна академія культури

▶ Харківський національний педагогічний університет імені Григорія Сковороди

У перший день учасники конференції мали можливість ознайомитись з науково-практичними доповідями, присвяченими сучасному стану та перспективним напрямкам розвитку різних видів хореографічного мистецтва, особливостям формування конфліктологічної компетентності в процесі фахової підготовки студентів-хореографів, з досвідом роботи хореографічних колективів під час війни тощо. На пленарному засіданні виступила завідувачка кафедри хореографії та мистецтвознавства нашого закладу вищої освіти, професор Валентина Сосіна з доповіддю «Проблеми професійного вигорання педагогів хореографічного мистецтва».

У другий день конференції відбулися практичні майстер-класи, на яких викладачі і студенти кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК імені Івана Боберського показали свою майстерність і високий фаховий рівень у різних видах хореографії. Зокрема, майстер-клас «Удосконалення екзерсису класичного танцю біля опори за рахунок введення різноманітних поворотів і обертів» зі студентами другого курсу факультету педагогічної освіти продемонструвала Наталія Дідик – викладач кафедри хореографії і мистецтвознавства, член Національної хореографічної спілки України, магістр хореографії, солістка балету, провідна характерна балерина Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької (концертмейстер – Наталія Парфьонова).

Майстер-клас «Методика викладання історико-побутового танцю для вищих навчальних закладів» зі студентами третього курсу факультету педагогічної освіти продемонструвала Яна Шелейкіс – старший викладач кафедри хореографії та мистецтвознавства, магістр хореографії.

«Характерні особливості виконання українського народного-сценічного танцю різних регіонів України» разом зі студентами третього курсу факультету педагогічної освіти показала Валентина Вартовник – доцент кафедри хореографії та мистецтвознавства, заслужений працівник культури України, відмінник Освіти України, член Національної Хореографічної спілки України (концертмейстер – Андрій Остюк).

Майстер-клас «Техніка виконання рухів та комбінацій угорського танцю» зі студентами другого курсу факультету педагогічної освіти показав Андрій Бойко – старший викладач кафедри, магістр хореографії.

В останній день конференції відбувся Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «POLTAVA POLYTECHNIC DANCE FEST».

Необхідно відзначити велику зацікавленість усіх членів конференції роботою кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК імені Івана Боберського і побажати усім мирного неба і якомога скорішої нашої Перемоги!

Разом до Перемоги! Все буде Україна!