Про кафедру

Кафедра спортивного туризму у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського функціонує з 1 вересня 2015 р.

Навчальну, методичну та наукову роботу на кафедрі спортивного туризму виконують два доценти, старший викладач і три викладачі.

Багаторічний педагогічний та життєвий досвід, поєднаний з сміливістю та креативністю наукового мислення молодих науковців, сприяють розвиткові колективу кафедри.

Постійне підвищення кваліфікації та педагогічної майстерності, регулярна участь в наукових конференціях в Україні та закордоном, оновлення пакетів навчально-методичного забезпечення у відповідності до нових вимог, навчальна робота зі здобувачами вищої освіти тощо – це не повний перелік видів діяльності, до якої залучені зараз працівники кафедри спортивного туризму.

Вичитуємо такі навчальні дисципліни як «Туристичне країнознавство», «Організація анімаційної діяльності», «Організація краєзнавчо-туристичної роботи», «Спортивний туризм», «Інфраструктура активного туризму» та багато інших, є керівниками практик різної спрямованості та змісту.

Впродовж навчального року колектив кафедри спортивного туризму за підтримки керівництва ЛДУФК імені І.Боберського і факультету туризму залучає студентів до участі в одноденних та багатоденних туристичних подорожах, які організовуються туристичними клубами м. Львова чи є частиною навчального процесу.

Найуспішніші студенти матимуть можливість отримати посвідчення екскурсовода по місту Львову, а також посвідчення організатора туристичного походу.

Новим етапом у житті кафедри є започаткування в ЛДУФК імені Івана Боберського освітньо-професійної програми Спортивний туризм в рамках ОП 017 Фізична культура і спорт.

Освітньо-професійна програма Спортивний туризм ОП 017 Фізична культура і спорт спрямована на підготовку кваліфікованих бакалаврів фізичної культури і спорту, здатних виявляти та ефективно розв’язувати складні спеціалізовані задачі і практичні проблеми у процесі професійної діяльності в сфері фізичної культури і спорту, зокрема у спортивному туризмі.

Сьогодні пропонуємо Вам:

• можливість користуватися сучасною спортивно-тренувальною базою Університету і навчатися разом із «зірками» спорту;
  • можливість поєднувати навчання з роботою за фахом;
  • навчання в сучасних навчальних аудиторіях та лабораторіях;
  • участь у міжнародних конкурсах та бізнес-проектах
  • із можливістю отримання грантів та першого робочого місця;
  • участь у наукових гуртках, конференціях, конкурсах наукових робіт;
  • сприяння у працевлаштуванні;
  • цікаве дозвілля і студентське життя.

Можливості працевлаштування після завершення навчання:

• тренер з виду спорту (федерації, збірної чи клубної команди, спортивної школи і т. ін.);
  • тренер-викладач з виду спорту (спортивної школи, секції);
  • інструктор-методист спортивної школи;
  • інструктор-методист тренажерного комплексу (залу);
  • інструктор-методист з фізичної культури та спорту;
  • інструктор з фізкультури;
  • фахівець із організації дозвілля;
  • масажист;
  • масажист спортивний.

Факультет туризму

м. Львів, вул. Т. Костюшка, 11, тел.: (032)255-30-20, е-mail: travel@ldufk.edu.ua