Гол Олега Федора допоміг олімпійській збірній України з футболу здобути першу перемогу на міжнародному турнірі у Франції

Напередодні, 4-го червня, олімпійська збірна України U-23 з футболу розпочала свій виступ на Міжнародному турнірі у Франції Tournoi Maurice Revello. У поєдинку першого туру групового етапу із командою Індонезії U-20 підопічні Руслана Ротаня здобули перемогу з рахунком 3:0. Підсумковий результат гри встановив Олег Федор – студент третього курсу кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, який на клубному рівні виступає за «Рух».

Індонезія U-20 – Україна U-23 – 0:3 (0:2)

4 червня. Вітроль. Stade Jules Ladoumegue. Початок – 19:00

Арбітр – Акхона Макаліма (ПАР).

ІНДОНЕЗІЯ U20: Алгіффарі, Гідаят, Марккс, Гвіджангге, Памунгкас (к), Івел (Валентіно, 46), Джардім, Фірмансях (Сапутрананто, 46), Арлянсях (Гейпенс, 67), Іскандар (Мауресмо, 46), Пурванто (Равен, 73).

Запасні: Рамадхан, Пріятна, Разак, Оман, Мурарі, Джі, Камуру, Афрісал, Рустам, Рагіл.

Головний тренер – Індра С’яфрі.

УКРАЇНА U23: Нещерет (Єрмаков, 46), Крупський (Федор, 46), Синчук (Хлань, 68), Драмбаєв, Павлюк, Михайленко (к) (Шостак, 68), Волошин (Велетень, 68), Сігеєв, Михавко, Брагару, Кучерявий.

Запасні: Фесюн, Сікан, Салюк, Батагов, Рубчинський, Мартинюк.

Головний тренер – Руслан Ротань.

Голи: Синчук (9), Михайленко (30), Федор (59).

Попередження: Волошин (45), Брагару (46), Синчук (65), Драмбаєв (90+3).

У межах підготовки до ХХХІІІ Літніх Олімпійських Ігор-2024, що відбудуться з 26-го липня по 11-те серпня, підопічні Руслана Ротаня провели навчально-тренувальний збір, а тепер стартували на Міжнародному турнірі у Франції Tournoi Maurice Revello. Першу гру, проти Індонезії U-20, «синьо-жовті» проводили в місті Вітроль.

Перший тайм пройшов за тотального домінування нашої команди, невдовзі після початку зустрічі міг забивати Волошин. І швидкий гол таки стався – на 9-й хвилині Синчук замкнув подачу Драмбаєва. У середині тайму українці подвоїли власну перевагу, коли обікрали суперників біля їхніх воріт, а влучного удару завдав Михайленко – 2:0.

На початку другої половини зустрічі непогано з підбору приклався Драмбаєв. На 59-й хвилині «синьо-жовті» забили втретє – Федор замкнув подачу Синчука. До завершення матчу наша команда створила ще кілька хороших моментів, зокрема можна пригадати удар Шостака над поперечиною. Врешті підопічні Руслана Ротаня зупинилися на підсумкових 3:0.

В іншому матчі першого туру нашої групи «В» олімпійська збірна Італії в результативному поєдинку проти Японії здобула перемогу з рахунком 4:3. Додамо, що свій наступний поєдинок, матч другого туру на Міжнародному турнірі Tournoi Maurice Revello «синьо-жовті» проведуть вже завтра, 6-го червня, проти команди Італії. Початок зустрічі о 16:00 за київським часом. В іншій зустрічі другого туру нашої групи завтра також зіграють Індонезія – Панама. Початок о 19:00 за Києвом.