У суботу відбудеться «Відкритий кубок ЛДУФК імені Івана Боберського з кіберспорту серед студентів ЗВО»

На базі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського в найближчу суботу, 15-го червня поточного року, відбудеться «Відкритий кубок Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з кіберспорту серед студентів закладів вищої освіти».

Згідно із Регламентом турніру, спортсмени будуть змагатися у дисципліні «Counter-Strike 2» за системою на вибування. Склад кожної команди – п’ять гравців. До проведення заходу будуть залучені учасники різної кваліфікації – від спортсменів-початківців до професійних гравців.

Спортивний захід спрямовано на формування навичок командної роботи, організації й лідерства, розвитку швидкості реакції та стратегічного мислення у студентів на основі розуміння і аналізу складного, багатогранного процесу гри.

На переможців та призерів турніру очікують цінні подарунки від офіційних партнерів заходу.

Змагання будуть проходити у приміщенні головного корпусу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (м. Львів, вул. Костюшка, 11).

Початок змагань – о 10:00. Вхід для глядачів – вільний.