Вітання з ювілеєм Єлизаветі Антонівні Лупиніс!

Сьогодні, 17-го червня, своє таке квітково-сонячне свято відзначає провідний редактор редакційно-видавничого відділу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Єлизавета Антонівна Лупиніс – професіонал високої кваліфікації, яка віддала видавничій справі нашого закладу вищої освіти майже два десятки років сумлінної праці!

Шановна Єлизавето Антонівно! У цей святковий день Ректорат і весь колектив нашого Університету бажають Вам успіху, здоров’я і щастя. Ось уже багато років ми працюємо пліч-о-пліч і за цей час Ви стали справжнім зразком професіоналізму, у якого вчимося і яким не перестаємо захоплюватися. Щира порада, добрий настрій і невичерпне почуття оптимізму стали Вашими постійними супутниками. Нам усім хочеться, щоб так тривало й надалі. Нехай у серці Вашому завжди живе любов, яка надихатиме й окрилятиме. Черпайте натхнення в своїй родині, для якої Ви найкраща мама і дружина. Залишайтеся такою ж чудовою і обов’язково бережіть себе.

Щоб спокій і мир панували в родині,
Щоб щастя всміхалось при кожній хвилині,
Щоб горе минало і йшло в небуття,
Щоб радість завжди дарувало життя!