Поїздка здобувачів освіти ЛДУФК імені Івана Боберського до Києва (Фото)

Делегація здобувачів освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського здійснила захоплюючу поїздку до Києва, під час якої відбулося ознайомлення з матеріально-технічною та науково-дослідницькою базою Національного університету фізичного виховання і спорту України (ректор – Євгеній Імас) та основами діяльності Національного антидопінгового центру (директор – Сергій Попик).

Під час відвідин НУФВСУ наші активні здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з роботою науково-дослідного інституту, навчально-наукового олімпійського інституту, роботою сучасного фітнес-центру «Олімпійський стиль» та інших структурних підрозділів.

Особливу увагу привернули наукові дослідження, які проводяться в Університеті, а також спортивні програми, спрямовані на підготовку майбутніх чемпіонів.

Представники НУФВСУ, проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Литвененко, завідувач відділу міжнародних зв’язків Дмитро Ніконоров, завідувачка кафедри історії та теорії олімпійського спорту Лідія Радченко і директорка науково-дослідного інституту Ірина Когут зробили перебування нашої делегації максимально комфортним.

Друга частина передбачала візит до Національного антидопінгового центру. Здобувачі освіти нашого Університету мали змогу ознайомитися з передовими методами боротьби із допінгом у спорті, а також дізнатися про новітні розробки у цій сфері.

Директор Національного антидопінгового центру Сергій Попик та начальниця відділу обробки результатів Катерина Коваль поділилися своїм досвідом та розповіли про процедури контролю і тестування, що допомагають забезпечити доброчесність спортивних змагань. Також було обговорено низку питань щодо перспектив подальшої співпраці.

Ця поїздка стала чудовою нагодою для здобувачів освіти нашого Університету розширити свої знання у сфері фізичного виховання та спорту, а також запозичити досвід більш досвідчених колег.

Відвідини Національного університету фізичного виховання і спорту України та Національного антидопінгового центру безсумнівно сприятимуть мотивації до подальшого професійного зростання та допоможуть у майбутній кар’єрі.