У ЛДУФК відбувся тренінг «Організаційні засади підготовки міжнародних та національних змагань» (Фото)

На базі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся тренінг «Організаційні засади підготовки міжнародних та національних змагань», який було проведено членом наглядової ради нашого закладу вищої освіти, керівником громадської організації «Життя 2.0.» Ігорем Євгеновичем Гоцулом.

Під час тренінгу учасники мали змогу обговорити основні тенденції розвитку спорту, особливості просування інформаційного контенту щодо спортивних заходів, ефективні алгоритми організації спортивних заходів та економічні аспекти проведення спортивних заходів.

Колектив Університету висловлює щиру вдячність Ігорю Євгеновичу за надану можливість отримати унікальні знання, уміння і навички щодо організації та проведення спортивних заходів, за високий рівень професіоналізму та неймовірний практичний досвід.