Анна Петрик зіграє за жіночу збірну України з футболу в двох заключних матчах групового етапу відбору на Євро-2025

У польському Ряшеві завершується підготовка національної жіночої збірної України з футболу до двох останніх матчів групового етапу відбору на Чемпіонат Європи 2025 року. До поєдинків проти команд Хорватії та Косово у складі «синьо-жовтих» готується й гравчиня лінії півзахисту Анна Петрик (на фото нижче – крайня справа) – випускниця кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, яка на клубному рівні тепер виступатиме за харківський «Металіст 1925».

Нагадаємо, жіноча збірна України виступає у групі В4 разом із національними командами Вельсу, Хорватії та Косово. Перший із двох запланованих поєдинків на поточний місяць, гра п’ятого туру Косово – Україна, відбудеться у п’ятницю, 12-го липня, в Приштині, на місцевому стадіоні імені Фаділа Вокррі. Стартовий свисток арбітра про початок зустрічі пролунає о 19:00 за київським часом.

Матч шостого, заключного туру Україна – Хорватія «синьо-жовті» та «картаті» зіграють у вівторок, 16-го липня, в столиці Північної Македонії Скоп’є, на стадіоні тренувального центру місцевої федерації футболу. Час початку протистояння о 20:00 за київським часом.

СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОЇ ЖІНОЧОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ:

Воротарі: Катерина Самсон («Ворскла» Полтава), Дар’я Келюшик («Колос» Ковалівка), Катерина Боклач («Марсель», Франція);

Захисниці: Катерина Корсун, Яна Котик, Ірина Подольська, Марина Шайнюк (усі – «Ворскла» Полтава), Ольга Басанська, Леся Ольхова (обидві – «Металіст 1925» Харків), Любов Шматко («Фомгет», Туреччина);

Півзахисниці: Надія Куніна, Вероніка Андрухів, Даяна Семків (усі – «Колос» Ковалівка), Яна Калініна («Ворскла» Полтава), Єлизавета Молодюк, Таміла Хімич, Дар’я Апанащенко, Анна Петрик (усі – «Металіст 1925» Харків), Яна Малахова («Мура Нона», Словенія), Ніколь Козлова («Глазго Сіті», Шотландія);

Нападниці: Роксолана Кравчук («Ворскла» Полтава), Ольга Овдійчук («Фомгет», Туреччина), Інна Глущенко («Ніцца», Франція).

ФУТБОЛ. ЖІНКИ. КВАЛІФІКАЦІЯ ЄВРО2025

Ліга В. Група 4

ЗІГРАНІ МАТЧІ

5 квітня