П’ятеро представників ЛДУФК змагатимуться на ХХХІІІ Літніх Олімпійських Іграх-2024 в Парижі

Міністерство молоді та спорту України своїм наказом затвердило склад офіційної делегації національної збірної команди України для участі в ХХХІІІ Літніх Олімпійських Іграх-2024, які відбудуться в Парижі з 26-го липня по 11-те серпня. Спортивну честь синьо-жовтого прапора у столиці Франції захищатимуть 140 спортсменів та спортсменок. Серед них – п’ятеро представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Нагороди головного мультиспортивного заходу чотириріччя в Парижі,
зокрема, виборюватимуть
:
Аліна Мельник (гімнастика художня) – студентка другого курсу факультету педагогічної освіти (тренер – доцент кафедри гімнастики нашого університету Ірина Руда);
Мар’яна Шостак (легка атлетика) – магістрантка факультету фізичної культури і спорту (тренери – Віталій Тарнакін, Валерій Федоренко);
Вероніка Марченко (стрільба з лука) – випускниця факультету фізичної культури і спорту (тренер – Марія Гавелко);
Павло Коростильов (стрільба кульова) – випускник факультету фізичної культури і спорту (тренери – Сергій Коростильов, Олександр Камінський);
Олег Федор (футбол) – студент четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту (тренер – Віталій Пономарьов).
Окрім названих спортсменів, резервною відправиться у Париж Юлія Ткач (жіноча боротьба) – випускниця факультету фізичної культури і спорту, а також аспірантури нашого вишу (тренери – Олександр Ткач, Юрій Копитко).
Загалом до складу офіційної делегації України увійшли 297 осіб.
З них
:

• 140 спортсменів та спортсменок;
• 12 спаринг-партнерів та альтернативних спортсменів;
• 95 тренерів;
• 24 лікарів, масажистів та інших фахівців;
• 4 водії;
• 16 членів штабу національної збірної команди України;
• 6 спеціалістів з адміністративно-технічного та екіпірувального забезпечення.

Нагадаємо, ХХХІІІ Літні Олімпійські Ігри-2024 відбудуться з 26-го липня по 11-те серпня 2024 року в Парижі.

Поіменний склад учасників офіційної делегації національної збірної команди України для участі в Іграх був сформований за поданням національних федерацій з олімпійських видів спорту, згідно міжнародних кваліфікаційних вимог і національної системи відбору.

Збірна України буде представлена у 26-ти з 32-х дисциплін, які входять в програму Олімпійських ігор: бадмінтон, бокс, вільна та греко-римська боротьба, брейкінг, важка атлетика, велосипедний спорт (маунтенбайк і шосе), веслувальний слалом, академічне веслування та веслування на байдарках і каное, спортивна гімнастика, художня гімнастика, дзюдо, легка атлетика, артистичне плавання, плавання, скелелазіння, стрибки у воду, стрільба з лука, стендова стрільба, кульова стрільба, сучасне п’ятиборство, теніс, настільний теніс, фехтування та футбол.

Пряму трансляцію ХХХІІІ Літніх Олімпійських Ігор-2024 на території України забезпечить Суспільний мовник України.

Додамо, що з повним складом делегації національної збірної команди України можна ознайомитися
ЗА ПОСИЛАННЯМ