Львівські «Карпати» у Кубку України з футболу сезону-2024/2025 стартують в 1/16 фіналу домашнім матчем проти одеського «Чорноморця»

Напередодні, 14-го серпня поточного року, в Києві, у Будинку футболу відбулося жеребкування третього етапу – 1/16 фіналу Кубку України сезону-2024/2025. У ньому взяли участь 16 команд – дев’ять переможців другого попереднього етапу та сім команд УПЛ із найнижчим рейтингом за результатами минулого сезону, серед яких були й львівські «Карпати» – новачок елітного дивізіону, в складі якого грає низка студентів та випускників кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Участь у церемонії жеребкування 1/16 фіналу Кубку України з футболу сезону-2024/2025 взяли ексгравець донецького «Шахтаря» і збірної України В’ячеслав Шевчук та колишній гравець київського «Динамо», ексасистент головного тренера збірної України Олександр Хацкевич (на фото вище – зліва та справа відповідно).

Вони визначали суперників для 16-ти учасників даної стадії розіграшу: до дев’яти переможців другого попереднього етапу (ЮКСА Тарасівка, «Пробій» Городенка, «Миколаїв» Львівська область, «Минай» Закарпатська область, «Олімпія» Савинці, «Кудрівка» Чернігівська область, «Вікторія» Суми, «Буковина» Чернівці, «Металіст 1925» Харків) долучилися сім клубів Української Прем’єр-Ліги – «Зоря» (Луганськ), «Колос» (Ковалівка), «Чорноморець» (Одеса), «Верес» (Рівне), «Оболонь» (Київ), «Інгулець» (Петрове) та «Карпати» (Львів).

Нагадаємо, що перший представник УПЛ – київський «Лівий Берег» – розпочав виступи в Кубку України на цьому тижні. Команда Віталія Первака два дні тому, у вівторок, 13-го серпня, в гостях з рахунком 2:3 поступилася «Кудрівці» в грі 1/32 фіналу.

Ще вісім клубів УПЛ, а саме «Шахтар» Донецьк, київське «Динамо», «Кривбас» з Кривого Рогу, житомирське «Полісся», львівський «Рух», ЛНЗ з Черкас, «Олександрія» та полтавська «Ворскла» вийдуть на старт турніру на наступному етапі – 1/8 фіналу.

РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ 1/16 ФІНАЛУ

Базова дата матчів 1/16 фіналу – 21-е серпня. Господарі поля вказані першими. Поєдинки 1/8 фіналу заплановані на 30-те жовтня. Чвертьфінальні протистояння відбудуться 2-го квітня 2025 року, а за три тижні, 21-го квітня, буде зіграно обидві півфінальні зустрічі.

Фінальний матч Кубку України сезону-2024/2025 заплановано на 14-те травня 2025 року. Місце проведення фінального матчу має визначити Виконком УАФ.