Робоча група Абілітаційного ХАБу «ProЖиттЯ»

1. Криштанович Світлана Володимирівна (керівник Абілітаційного ХАБу «ProЖиттЯ», професор кафедри педагогіка та психологія, професор).
  2. Пітин Мар’ян Петрович (в.о. проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, професор).
  3. Бріскін Юрій Аркадійович (завідувач кафедри теорії спорту та фізичної культури, професор).
  4. Передерів Аліна Володимирівна (професор кафедри теорії спорту та фізичної культури, професор).
  5. Нерода Неоніла Вікторівна (доцент кафедри теорії спорту та фізичної культури, доцент).
  6. Мельник Валерій Олексійович (завідувач кафедри спортивних та рекреаційних ігор, доцент)
  7. Лапичак Ігор Євгенович (завідувач кафедри футболу, доцент)
  8. Будзин Віра Романівна (завідувач кафедри фізкультурно-спортивної реабілітації та спортивної медицини, доцент).
  9. Жарська Наталія Валерівна (доцент кафедри фізкультурно-спортивної реабілітації та спортивної медицини).
  10. Гузій Оксана Володимирівна (завідувач кафедри терапії та реабілітації, доцент).
  11. Матвійчук Тетяна Фартівна (доцент кафедри педагогіка та психологія, доцент).
  12. Білошицький Тарас Олександрович (викладач кафедри спортивного туризму).
  13. Чеховська Любов Ярославівна (завідувач кафедри фітнесу та рекреації, професор).
  14. Божук Тетяна Іванівна (професор кафедри туризму, професор).
  15. Ярошик Марта Ярославівна (викладач кафедри теорії та методики фізичної культури).
  16. Кучер Павло Вікторович (старший викладач кафедри туризму).
  17. Циганков Віктор (голова студенської профспілки ЛДУФК).
  18. Федун Данило (голова студентського самоврядування ЛДУФК).