У ЛДУФК 26–27 вересня відбудеться ІІІ Міжнародна студентська наукова конференція «Тенденції розвитку наукової думки в менеджменті, галузях спорту, обслуговування та охорони здоров’я»

Кафедра економіки та менеджменту (завідувачка – професорка, докторка економічних наук Наталія Павленчик) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського запрошує всіх студентів – бакалаврів, магістрів та аспірантів взяти участь у ІІІ Міжнародній студентській науковій конференції «Тенденції розвитку наукової думки в менеджменті, галузях спорту, обслуговування та охорони здоров’я», яка відбудеться 26–27 вересня 2024 року.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

▶ Тенденції та перспективи розвитку сучасного менеджменту

▶ Організаційно-управлінська діяльність у галузі спорту

▶ Тенденції розвитку сфери туризму в Україні

▶ Впровадження принципів менеджменту в сфері медицині

▶ Сфера послуг в Україні: особливості розвитку та стратегічні перспективи

▶ Перспективи розвитку сучасного суспільства

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
українська, англійська, польська

Участь у конференції – безкоштовна. Усі учасники отримають сертифікати.

Для участі у конференції необхідно до 15-го вересня 2024 року (включно) надіслати на електронну адресу (students.ldufk@gmail.com) організаційного комітету:

1. Заповнену заявку на участь

2. Надіслати матеріали тез доповідей до 15-го вересня 2024 року із розширенням *.doc (*.docx) на електронну скриньку students.ldufk@gmail.com

3. Підтвердити участь виступу з доповіддю (онлайн чи офлайн) до 15-го вересня 2024 року.

АДРЕСА
79007, Львів, вул. Костюшка, 11, ЛДУФК імені Івана Боберського
www.ldufk.edu.ua

КОНТАКТНА ОСОБА