У ЛДУФК 24–25 жовтня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності»

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу (завідувачка – докторка ветеринарних наук, професорка Марія Паска) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського запрошує науковців, викладачів закладів вищої освіти, керівників і фахівців підприємств взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності», що відбудеться 24–25 жовтня 2024 року.

НАУКОВІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

▶ Сучасні тенденції та стратегії розвитку готельно-ресторанного бізнесу
▶ Інновації харчових та крафтових технологій для HoReCa
▶ Розвиток туристичної сфери в умовах глобалізації
▶ Стан та перспективи розвитку економіки та менеджменту індустрії гостинності
▶ Прогресивність в освіті. Ефективні способи викладання та навчання

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ
українська, англійська, німецька, польська.

УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ ОТРИМАЮТЬ:

▶ іменний електронний сертифікат учасника конференції із зазначенням академічних годин щодо підвищення кваліфікації: 15 годин (0,5 кредита ECTS);
▶ електронний збірник конференції, який також буде розміщений на сайті Університету.

Для участі у конференції необхідно до 10-го жовтня 2024 року (включно) надіслати на адресу організаційного комітету hostynnist.2020@gmail.com:

▶ Заявку
▶ Тези (оформлені відповідно до вимог)

КОНТАКТНІ ОСОБИ:

Голова організаційного комітету –
завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу, професор Марія Паска
(maria_pas@ukr.net, +380673026120)

Координатор конференції –
доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Уляна Гузар
(ulyna1@ukr.net, +380676701660)

Детальну інформацію про участь в конференції можна дізнатися з інформаційного листа оргкомітету
ЗА ПОСИЛАННЯМ