Вітання Остапу Музиці з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії з терапії та реабілітації

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського у вівторок, 10-го вересня 2024 року, на засіданні разової спеціалізованої вченої ради відбувся публічний захист кандидатської дисертації аспіранта кафедри терапії та реабілітації (завідуюча – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Гузій Оксана Володимирівна) нашого закладу вищої освіти Музики Остапа Федоровича на тему «Диференційований підхід до оцінювання функціонування в системі фізичної терапії військовослужбовців» за спеціальністю 227 – Терапія та реабілітація, Галузі знань 22 – Охорона здоров’я.

Науковим керівником дисертаційного дослідження була доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор ТимрукСкоропад Катерина Анатоліївна – професор кафедри терапії та реабілітації Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Головою разової спеціалізованої вченої ради був доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор Бріскін Юрій Аркадійович – завідувач кафедри теорії спорту та фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Рецензент – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Бас Ольга Андріївна – доцент кафедри терапії та реабілітації Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

ОПОНЕНТИ:

▶ доктор медичних наук, професор Неханевич Олег Борисович – завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології Дніпровського державного медичного університету.

▶ доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор Андрійчук Ольга Ярославівна – завідувач кафедри фізичної терапії та ерготерапії Волинського національного університету імені Лесі Українки;

▶ кандидат педагогічних наук, доцент Юденко Оксана Вадимівна – старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії наукового супроводження розроблення нормативів і стандартів з фізичної підготовки і спорту наукового центру проблем фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України.

Щиро вітаємо Остапа Федоровича та Катерину Анатоліївну з успішним захистом дисертаційної роботи
та бажаємо їм здоров’я, щастя та подальших наукових звершень!

Разом до Перемоги! Все буде Україна!