Христина Філевич – у символічній збірній української Жіночої баскетбольної ліги сезону-22/23

Визначилася символічна збірна української Жіночої баскетбольної ліги за підсумками сезону-2022/2023. У її складі й Христина Філевич – випускниця кафедри спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – доцент Василь Ковцун) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, одна з лідерів національної збірної України, яка на клубному рівні грає за БК «Франківськ-Прикарпаття».

Сезон-2022/2023 української Жіночої баскетбольної ліги підійшов до свого завершення. За підсумком чемпіонату було визначено чемпіона, володарів медалей та індивідуальних нагород.

Баскетбольний клуб «Франківськ-Прикарпаття» оформив дострокове завоювання чемпіонського титулу, впевнено вигравши всі 22 матчі чемпіонату. Одеська команда «ІнтерХім – СДЮСШОР імені Б. Д. Літвака» стала срібним призером. Трійку призерів доповнили баскетболістки «Рівне-ОШВСМ», якій зійшли на «бронзовий» щабель медального подіуму.

Федерація баскетболу України назвала символічну збірну сезону. До команди увійшли гравчині чотирьох клубів:

Ксенія Афанасьєва
(«Інваспорт», Дніпро, 22 матчі) –
у середньому за гру набирала 14,6 очка, робила 7,8 підбирання, 6,8 передачі, 2,5 перехоплення;

Вікторія Огій
(«Вінницькі Блискавки», 22 матчі) –
13,7 очка, 7,4 підбирання, 6,5 передачі, 4,0 перехоплення;

Христина Філевич
(БК «Франківськ-Прикарпаття», 13 матчів) –
15,2 очка, 6,8 підбирання, 5,0 передач, 4,9 перехоплення;

Євгенія Мбайе
(«ІнтерХім», 20 матчів) –
12,8 очка, 8,0 підбирання, 2,1 передачі, 0,5 блок-шота;

Оксана Моллова
(БК «Франківськ-Прикарпаття», 10 матчів) –
18,3 очка, 8,3 підбирання, 3,2 передачі, 2,6 перехоплення, 1,1 блок-шота.