У ЛДУФК стартує благодійна акція «Добрі серця»

Уже декілька років поспіль за підтримки викладачів, студентів та працівників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та небайдужих людей доброї волі проводиться благодійна акція «Добрі серця». Люди похилого віку у Львівському геріатричному пансіонаті чекають нашої підтримки.

Місія даного заходу – наповнити серця людей похилого віку своєю турботою і увагою, а також допомогти вирішити їхні побутові проблеми.

Метою акції є забезпечити засоби гігієни, а саме: шампуні, мила та пральні порошки. А ще люди похилого віку дуже люблять солодощі та фрукти, і чекають наших студентів з відкритими серцями.

Долучитися до акції може кожен!

Деталі за телефоном: (096) 488-29-15 – Лешко Христина.

Благодійні засоби можна приносити на кафедру економіки та менеджменту – кабінет №213.

Кошти на банківську картку 4149 4991 1942 4081 – Вавриків Ірина (наша студентка, організатор заходу).

Також у головному корпусі на першому поверсі є скринька довіри де також можна долучитися коштами.

Робити добро легко!