У ЛДУФК імені Івана Боберського завершилася XXVII Міжнародна наукова конференція «Молода спортивна наука України – 2023»

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського завершилася традиційна, вже XXVII Міжнародна наукова конференція «Молода спортивна наука України – 2023». Так само як і попереднього року, вона відбулася виключно в онлайн форматі. Проте, підводячи підсумки, можна впевнено стверджувати, що цей захід був і достатньо представницьким, і цікавим за своїм наповненням. На підтвердження цього наводимо короткий статистичний звіт і надаємо слово учасникам конференції.

Учасниками цьогорічної конференції були представники 15 країн:

Австрія, Бразилія, Ірак, Ірландія, Італія, Китай, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Саудівська Аравія, Словаччина, США, Туреччина, Україна.

У заході взяло участь 29 університетів та організацій:

▶ Академія фізичного виховання і спорту імені Єнджея Снядецького (Ґданськ, Польща)

▶ Байбуртський університет (Байбурт, Туреччина)

▶ Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича (Броди, Україна)

▶ Віденський університет (Відень, Австрія)

▶ Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського (Вінниця, Україна)

▶ Гуманістично-природничий університет імені Яна Длугоша (Ченстохов, Польща)

▶ Запорізький національний університет (Запоріжжя, Україна)

▶ Коледж Сетанта (Терлс, Ірландія)

▶ Латвійський університет (Рига, Латвія)

▶ Литовський університет спорту (Каунас, Литва)

▶ Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (Львів, Україна)

▶ Міжнародна федерація фітнесу, здоров’я, фізичного виховання та ігор із залізом (Дахран, Саудівська Аравія)

▶ Мосульський університет (Мосул, Ірак)

▶ Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львів, Україна)

▶ Національний університет «Львівська політехніка» (Львів, Україна)

▶ ОмніАтлет – Перформенс Саєнс (Салерно, Італія)

▶ Природно-медичний центр інноваційних досліджень (Ряшів, Польща)

▶ Ряшівський університет (Ряшів, Польща)

▶ Старопольська академія прикладних наук (Кельце, Польща)

▶ Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка (Тернопіль, Україна)

▶ Трабзонський університет (Трабзон, Туреччина)

▶ Університет Верхньої Сілезії імені Войцеха Корфанта (Катовіце, Польща)

▶ Університет Газі (Анкара, Туреччина)

▶ Університет Данарея де Джос (Галац, Румунія)

▶ Університет імені Павла Йозефа Шафарика (Кошице, Словаччина)

▶ Університет Квейджой Мензі (Хіянь, Китай)

▶ Університет штату Західна Парана (Марешаль Кандідо Рондон, Бразилія)

▶ Університет Небраски (Лінкольн, США)

▶ Харківська державна академія фізичної культури (Харків, Україна)

19 доповідей виголошено на пленарних засіданнях запрошеними доповідачами та 69 доповідей виголошено на секційних засіданнях.

Враження учасників від конференції:

Надхім АльВаттар, Мосульський університет (Мосул, Ірак): «Дуже дякую, друзі. Ми дуже раді приєднатися до вас та наших колег в Україні на цій конференції».

Танер Бозкуш, Університет Газі (Анкара, Туреччина): «Дякую за вашу чудову організацію. Мені було приємно бути з вами. Я хотів би подякувати вам за намір знову співпрацювати у майбутньому».

Самет Зенгін, Трабзонський університет (Трабзон, Туреччина): «Дякуємо за запрошення взяти участь у конференції. Мені було приємно представити на ній свою доповідь. До зустрічі наступного разу».

Сімона Паяуєне, Литовський університет спорту (Каунас, Литва): «Дякую за оптимізм, силу та постійний рух вперед. Ця конференція показала, що багато країн, університетів, людей підтримують УКРАЇНУ. Ми всі бажаємо вам перемоги – ЛЮДЯНІСТЬ ПОВИННА ПЕРЕМОГТИ!».

Даріуш Скальський, Академія фізичного виховання і спорту імені Єнджея Снядецького (Ґданськ, Польща): «Від свого імені та від імені колег з Польщі та України щиро дякую за можливість взяти активну участь у такій чудовій XXVII конференції «Молода спортивна наука України» у Львові. Молодці і до зустрічі наступного року, можливо за кавою та львівським сирником. Від усієї душі бажаю якнайшвидшої перемоги».

Петер Такач, Університет імені Павла Йозефа Шафарика (Кошице, Словаччина): «Вітаємо з організацією чудової конференції. Сподіваюся на подальшу співпрацю».

Мутлу Туркмен, Байбуртський університет (Байбурт, Туреччина): «Дякуємо за чудову організацію. Ми, безумовно, будемо раді знову стати партнером у наступних заходах».