Олег Мозіль, Василь Кравець та Олексій Гуцуляк – у списку 33-х найкращих футболістів УПЛ сезону-2022/2023 за версією Wyscout

За підсумками чемпіонату Української Прем’єр-ліги (УПЛ) став відомий символічний список 33 найкращих футболістів сезону-2022/2023, складеного за індексом статистичної платформи Wyscout. Приємно констатувати, що в ньому одразу троє випускників кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – воротар «Металіста 1925» Олег Мозіль, лівий захисник «Ворскли» Василь Кравець та правий півзахисник «Дніпра-1» Олексій Гуцуляк, які є вихованцями ФК «Карпати». Додамо, що Мозіль і Гуцуляк на своїх позиціях у списку під першим номером, а Кравець – під другим.

Завершився найскладніший сезон в історії футболу України періоду Незалежності. Попри все, відбулися всі заплановані тури й матчі. Тепер починається підбиття підсумків. Одна із форм цього – визначення найяскравіших представників Чемпіонату України. Пропонуємо символічний список 33 найкращих футболістів сезону-2022/23, складеного за індексом статистичної платформи Wyscout.

Очевидно, з деякими позиціями цього реєстру можна дискутувати. Втім, наголосимо: нижченаведений рейтинг базується на статистичних алгоритмах відповідної програми, а не на емоціях чи особистих уподобаннях.

33 НАЙКРАЩІ ФУТБОЛІСТИ УПЛ СЕЗОНУ2022/23
ВІД WYSCOUT

Воротарі:
1. Олег Мозіль («Металіст 1925»)
2. Євгеній Волинець («Колос»)
3. Олександр Бандура («Минай»)

Праві захисники:
1. Денис Мірошніченко («Олександрія»)
2. Ігор Пердута («Ворскла»)
3. Богдан Бутко («Зоря»)

Центральні праві захисники:
1. Валерій Бондар («Шахтар»)