Наталія Козачук і Данило Козак зіграють за збірні України з регбі-7 на чемпіонаті Європи-2023 у Загребі

Впродовж трьох днів, з 16-го по 18-е червня, в Загребі (Хорватія) чоловіча та жіноча національні збірні команди України з регбі-7 змагатимуться в межах першого туру чемпіонату Європи 2023 року серед команд дивізіону «Trophy» – другого за силою дивізіону Старого Світу. У складі «синьо-жовтих» гратимуть й Наталія Козачук і Данило Козак – випускниця та студент другого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, які на клубному рівні виступають за львівські команди «Левиці» і «Сокіл» відповідно.

Нагадаємо, що минулого року обидві наші національні збірні команди з регбі-7 через повномасштабне вторгнення росії в Україну не брали участі в міжнародних змаганнях. Тож перший тур Євро-2023 у Загребі буде для «синьо-жовтих» поверненням до участі в офіційних турнірах континентального рівня. І в жіночому, і в чоловічому дивізіону «Trophy» гратимуть по 12 національних збірних Старого Світу.

У першому раунді (груповий етап) для чоловічої збірної України жереб визначив у суперники команди Польщі, Люксембургу та Данії.

MENS 7S TROPHY SERIES 2023:

Група «А»: Польща, Люксембург, Данія, Україна.
Група «В»: Угорщина, Ізраїль, Латвія, Молдова.
Група «С»: Швеція, Хорватія, Болгарія, Швейцарія.

КАЛЕНДАР МАТЧІВ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ:

16 червня (п’ятниця)

Польща – Україна

Люксембург – Україна

17 червня (субота)

Данія – Україна

примітка:
час початку матчів – київський

СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОЇ ЧОЛОВІЧОЇ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ З РЕГБІ7:

Олег Косарєв, Олександр Скорбач, Давид Вівчарик, Нарек Манукян, Сергій Черняченко, Данило Козак, Вадим Сівак, Андрій Орін, Мирослав Шуляк, Богдан Качуровський, Микита Самсонов, Антон Шашеро, Євгеній Оверчук.

Головний тренер – Дмитро Федишин, тренер – Олег Залізний.

У паралельному жіночому турнірі українські регбістки на груповій стадії зіграють з національними командами Туреччини, Данії та Молдови.

WOMEN’S 7S TROPHY SERIES 2023:

Група «А»: Туреччина, Данія, Молдова, Україна.
Група «В»: Норвегія, Фінляндія, Ізраїль, Латвія.
Група «С»: Грузія, Угорщина, Австрія, Болгарія.

КАЛЕНДАР МАТЧІВ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ:

16 червня (п’ятниця)

Туреччина – Україна

Данія – Україна

17 червня (субота)

Молдова – Україна

СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОЇ ЖІНОЧОЇ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ З РЕГБІ7:

Оксана Никоряк, Марина Кишмар, Ірина Байкул, Анастасія Крижановська, Наталія Козачук, Ая Хаммад, Єлізавета Гаврилова, Катерина Сорокіна, Наталія Мазур, Аліса Ульянкіна, Марія Ращук, Тетяна Тарасюк.

Головний тренер – Олександр Мігунов, тренери: Андрій Лещенко, Дмитро Мацюк.

Додамо, що другий тур Євро-2023 дивізіону «Trophy» запланований на 7–9 липня у столиці Угорщини Будапешті.