Лупиніс Єлизавета Антонівна

• Провідний редактор (українська мова)

▶ Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Кваліфікація – філолог-викладач, спеціальність «Українська мова і література».

Підвищення кваліфікації:

▶ Учасник освітніх програм зі сфери літератури, книжкової та редакторської справи Центру літературної освіти LITOSVITA.

▶ Членкиня Асоціації українських редакторів.

Трудова діяльність:

▶ 1995–2005 рр. – вчитель української мови та літератури, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 м. Львів.

▶ Від 2005 р. – редактор, згодом провідний редактор редакційно-видавничого відділу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

▶ Також від 2001 року займається літературним редагуванням документальних та мемуарних праць Петра Михайловича Франка, почесного голови Всеукраїнського Товариства політичних в’язнів і репресованих, голови Львівського обласного Товариства політичних в’язнів і репресованих.