Наші видання: Іван Каратник, Віра Мудра «Бадмінтон»

Пропонуємо ознайомитися з навчальним посібником «Бадмінтон». Автори – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого Університету Іван Каратник і викладач кафедри фізичного виховання та спорту Львівського національного університету імені Івана Франка Віра Мудра.

Каратник І.
Бадмінтон : навч. посіб. / І. Каратник, В. Мудра. – Львів : ЛДУФК імені Івана Боберського, 2023. – 112 с.

ISBN 978-617-8135-15-7

У посібнику на основі аналізу літератури, наукових пошуків та особистого досвіду авторів подано матеріали з методики навчання техніки і тактики гри бадмінтону у 2 розділах: лекційному курсі та практикумі для студентів. Видання містить матеріали лекцій і практичних занять, словник основних термінів і понять з бадмінтону, правила техніки безпеки під час практичних занять та питання модульного контролю теоретичних основ бадмінтону. Посібник призначено для роботи студентів на практичних заняттях з дисципліни «Теорія і методика спортивних ігор (індивідуальні види спорту (бадмінтону)». Матеріал представлено з позицій його значення для підготовки фахівців фізичної культури і спорту.

Для тренерів і викладачів закладів вищої освіти фізкультурного профілю, вчителів фізичної культури закладів середньої освіти та тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, інших фахівців із фізкультурно-оздоровчої діяльності.

Випусковий редактор Оксана Борис
Редактор Єлизавета Лупиніс, Ольга Громик