Антикорупційна діяльність

Відповідно до наказу ректора та частини п'ятої ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» необхідно заповнити електронну декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2021 рік до 1 квітня 2022 року.

За непред'явлення або несвоєчасне пред'явлення декларації вживаються адміністративні санкції (штраф) згідно зі ст. 172 КУ «Про адміністративне правопорушення».

За консультативною допомогою для правильного оформлення та своєчасної подачі декларації працівники можуть звертитись до провідного юрисконсульта Чорній О.П.

Електронна скринька ДОВІРИ: anticor@ldufk.edu.ua

На цю електронну адресу Ви можете надсилати свої повідомлення про проблеми, які є в університеті, про факти зловживань, корупційні прояви та т.ін. Ваша конфіденційність гарантується.
Відповідальний за цей напрямок роботи в ЛДУФК ім. І. Боберського - проректор з АГР Оленич Ірина Михайлівна, адреса: головний корпус ЛДУФК ім.Івана Боберського, вул. Костюшка, 11, каб. 121, роб. тел. (032) 255-32-14.

 

Наказ ЛДУФК імені Івана Боберського від 10.02.2021 р. «Про затвердження Антикорупційної Програми та плану заходів на 2021-2022 рр., спрямованих на запобігання, виявлення та протидію корупції»

Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю

Оголошення антикорупція

Наказ про надання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2021 рік

Наказ про продовження терміну надання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2021 рік

План заходів ЛДУФК, спрямованих на запобігання, виявлення та протидію корупції на 2021-2022 роки

Наказ про покладення обов’язків уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції

 

ДЕКЛАРАЦІЯ

Основні вимоги до заповнення декларації

Методичні рекомендації щодо заповнення декларації

Як заповнювати декларацію?

Закон України Про засади запобігання і протидії корупції

Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення

Терміни в антикорупційному законодавстві

Розяснення положень нового антикорупційного законодавства

Антикорупційна програма ЛДУФК на 2021-2022 рр.

 

Положення про порядок запобігання і врегулювання потенційного та реального конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб ЛДУФК

Положення про політику попередження і боротьби із сексуальними домаганнями у ЛДУФК

 

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ